Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elméletileg 1 hete volt...

Elméletileg 1 hete volt peteresem de ma mar pozitívat teszteltem.Lehetséges hogy máskor volt ovum? Többi lent

Figyelt kérdés
Nyaron volt misseb abom, üres volt a petezsák. Műtét óta hosszabb lett a ciklusom 31ről 38-41 közé esett.Így 19re mutatta a peteerest akkor is együtt voltunk a férjemmel,ugye az meg csak 1 hete volt, meg tüntetnek sem kéne lennie, de mivel nem első terhessegemnel, éreztem h ez a fajta mell fájdalom csak attól lehet. Reggel pozitívat teszteltem. Lehetséges h nem is akkor volt peteeresem hanem korábban?most 4+5 napot számol a kalkulátor. A másik kérdésem h ilyenkor kaparas után jobban féltik a magzatot? Érdemes dokit felhivnom h legalább tudjon róla hátha akar adni vmi gyógyszert vagy várjak még 3 hetet és menjek el?
2020. dec. 27. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nem LH teszteltél vagy hőmérőztél és ovus jeleid sem voltak, akkor igazából bármikor lehetett peteérésed.

Én a Missed Ab miatt jelezném dokinak, hogy ez van, majd ő eldönti, hogy kell-e menned. Én felhívtam és be is hívott, progipótlást kaptam 5 hetesen, korábban 2 spontán vetélésem volt.

2020. dec. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hívd fel a dokit ha tudod. Engem is behívott és kaptam progit.
2020. dec. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na felhivtam. Holnap kell mennem 10re.Azert holnap reggel meg tesztelek egyet.
2020. dec. 28. 08:28
 4/7 A kérdező kommentje:
És köszönöm a valaszokat
2020. dec. 28. 09:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Majd írj hogy mizu ☺️
2020. dec. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben. :)
2020. dec. 28. 20:10
 7/7 A kérdező kommentje:
Na voltam. Meg csak megvastagodott mehnyalkahartyat látott. Kaptam dufastont, napi kettőt kell szednem és 7en újra mennem.Kerlek gondoljatok majd ram
2020. dec. 29. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!