Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden nap, egész nap görcsölö...

Minden nap, egész nap görcsölök,még csak 5 hetes terhes vagyok,de normálisnak mondható?

Figyelt kérdés
Nem múlik éjjel sem, nem vészes, menstruácios fájdalomra hasonlít, de egy pillanatra sem szűnik meg sem nappal sem éjjel.Baj lehet?
2023. szept. 22. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Nincs baj, normális és később is normális lesz.
2023. szept. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ilyen volt nekem is az elején. Probálj ne oda koncentrálni. Esetleg magneziumot vegyél be, de az elején még mindegy.
2023. szept. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Cubina ***** válasza:
57%

Természetesen nem normális az, hogy folyamatosan, éjjel-nappal görcsölsz, nem tartozik alapból a terhességhez. Senkinek nem volt éjjel-nappal görcse azok közül, akiket ismerek, nekem sem volt ilyen problémám a terhességem alatt.

Olyan előfordult, hogy időnként nyilallt itt-ott rövidebb ideig, de a folyamatos görcsölés nem normális dolog sem korai, sem későbbi terhességnél.


Vizsgáltasd meg magad, mert egyebek között méhen kívüli terhességet is jelezhet.

2023. szept. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért mindenkinek más a fàjdalomérzete, lehet neki a görcsölés másnak csak kellemetlen. Nekem az a görcs mikor kiegyenesedni is alig bírok, nem tudom másnak mit jelent. Ha csak úgy érzed, hogy van "méhed" az még nem görcs.
2023. szept. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokaknak van diszkomfort, hasmenés érzete ilyenkor. Teljesen normális az enyhe érzet, elkezdtek nyúlni a szalagok, átrendeződik a tested. Van akinél ennyire hamar megtörténik, másnál csak később. Ha nagyon fáj, pecsételést, vérzést látsz, irány a doki!
2023. szept. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem vérzek, néha felerősödik a fájdalom de nem múlik el egy pillanatra sem.Olyan érzés mint mielőtt megjön, de ami aggaszt , hogy reggeltől estig estétől reggelig tart.

Köszönöm mindenkinek a választ!

Orvos szó szerint kinevetett mert vizsgálatot szerettem volna, korai lenne , nem látna még semmit

2023. szept. 25. 10:15
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez a mielőtt megjön érzés tök normális.

Nekem most 1 évvel szülés után is random van ilyen napközben, pedig nem vagyok terhes.

Szóval kitartást!

2023. szept. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Cubina ***** válasza:
Azóta eltelt több mint egy hónap, milyen azóta az állapotod?
2023. nov. 1. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7es szoptatsz? Nekem minden szoptatás méh görcsökkel járt 1 évig. Utána lett jobb, azóta mondjuk kevesebbet is cicizik.
2023. nov. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!