Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb 2,5 hetes terhes vagyok,...

Kb 2,5 hetes terhes vagyok, ma voltam orvosnál 3mm mért, azt mondta, hogy nagyon picike, nem tetszik neki, hogy kb 4 napja reggel-este görcsölök. Mi okozhatja a görcsölést? Esetleg a menzesz elmaradása? Pont 4 napja kellett volna megjönni.

Figyelt kérdés
2009. jan. 8. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem mondta a doki, hogy mi a baj?

Ilyenkor azért szoktak valamit mondani, mivel a sok idegeskedés árthat. Lehet, hogy a dokid ezzel sokkal nagyobb bajt csinált, mintha nem mondott volna semmi rosszat.

Mindenesetre pihenj sokat és igyál sok folyadékot.

Gondolom a terhes vitamint azt szeded amúgy is.

Próbálj meg nem idegeskedni.

2009. jan. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nalam annyi idős terhesen még nem is látta a doki.Én is görcsöltem,aztán elmúlt!Ha nem vérzel szerintem nincs nagy gond. 20hetes kismama
2009. jan. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia nekem is pont 4 napja kellett volna megjönnie de még nem voltam dokinál.Nem mondta hogy korán mentél esetleg?Légyszi ird már meg miket mondott!Köszike
2009. jan. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is görcsölgettem pláne a nemvárt előtt és utána is kb. egy másfél hétig. Szedtem magnéziumot, az segített és sokat pihentem.
2009. jan. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A terhességi kort az utolsó mensitől számold,szóval úgy 5-6 hetes terhes lehetsz nem?

Na mind1 igazából nem ez a lényeg,hanem h ilyenkor teljesen normális a mensi szerű érzés,én kicsit véreztem is az elején,amikor meg kellett volna jönnie.Ha nem kezdesz el vérezni akkor nincs baj,viszont ha igen akkor azonnal orvos!

Gratu a babádhoz!

2009. jan. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az esedékes menszesz időpontjában előfordulhatnak kisebb görcsök, mivel a szervezeted "emlékszik" rá, hogy meg kellene jönnie. Ha azonban nem múlik el és görcsök mellé barnás folyás vagy vérzés is jelentkezik, akkor feltétlenül menj el az orvoshoz, mert ez a vetélés korai jele lehet!
2009. jan. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
3. hozzászoló: csajok segitsetek nem merek tesztet csinálni még mert tegnapelőtt azaz a nemvárt után 2 nappal teszteltem délután és sajna negatív lett szerintetek lehet baba a dologban én is érzem a görcsölést de szerencsére nem vérzek!Mi már 3 éve várunk a babóra és már annyira örülnék ha ez ő lenne!Szerintetek?
2009. jan. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha 4 napja kellett volna megjönnie akkor 4,5 hetes terhes vagy.Ugyanis az utolsó mensi első napjától számolják a terhességet. Az hogy picit görcsölsz még nem lenne baj, nálam is így volt a legelején. De ha az orvos túl picinek találja, akkor sajnos lehet, hogy nem fejlődik és el fog menni a baba. Nagyon drukkolok, hogy ne így legyen, még ne éld bele nagyon magad.Ha el akar menni el kell engedni. Majd írd meg pár nap múlva, hogy mi lett, tart e még a görcs.A Legjobbakat Neked!
2009. jan. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha 3 mm, akkor kb.5+4 hetes terhes vagy. Egyébként nem jó ha görcsölsz de nem is feltétlenül baj. Ilyenkor még nem használ a Magne B6? De csak mondta volna a doki...
2009. jan. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

3. válaszolónak:

Csinálj még egy tesztet! MI bajod lehet?!


Itt vannak a magzati méretek:

[link]

2009. jan. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!