Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van esetleg valaki akinek...

Van esetleg valaki akinek alacsony kockázatú lett a kombinàlt tesztje de a béta hcg nagyon magas lett? 4,7 MoM, PAPP: 1,2 MoM. Down 1:4982

Figyelt kérdés
Az UH-n mindent rendben találtak, tarkóredő 2.4mm, orrcsont látható. 31 éves vagyok. Olvastam, hogy befolyásoló tényező lehet a hcg-nél a hormonok szedése. Progeszteron pótlást kapok (3x1 utrogestan és pajzsmirigy alulműködésre gyógyszert szedek)

2023. szept. 23. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
2,4 mm tarkóredő azért már igényel további vizsgálatot. Mi 2,1 mm-ig tartjuk normál tartománynak. Felette már mindenkit küldünk tovább klinikai genetikushoz
2023. szept. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rákérdeztem de a válasz az volt,hogy mivel a 13.héten vettünk részt a vizsgálaton, eszerint a 2,4mm egy teljesen oké érték.
2023. szept. 23. 13:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Mivel nekem meg volt az anyai vérteszt, és downt hozott ki, rohantam uhra 12 héten meg volt az eredmény. Volt orrcsont, nyakiredő 1.6 nagykönyv szerinti.

Uh engem nem nyugtatna meg, 100 körül van anyai vérteszt a 3 leggyakoribbra, csináltasd meg

2023. szept. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia. Mi történt azóta veletek? Ugyanebben a cipőben járok most. Kiváncsi lennék, hogyan alakult nálatok.
dec. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia

Hogy alakult?

márc. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!