Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Folyás: tenyésztés nélkül írt...

Folyás: tenyésztés nélkül írt már a nőgyógyászod fel kúpot?

Figyelt kérdés

16 hetes terhes vagyok. Halványsárga viszonlyag bő folyásom van, de frissen nem látta sárgának az orvos, csak megszáradva a betéten olyan. (Persze onnantól mióta eljöttem az orvostól). Más tünetem nincs, bár pár napja voltak enyhe görcseim. Azonnal felírt egy hüvelygombára való kúpot.


Hívtam őt, de nem értem el. Mondani akartam, hogy sárga és elfelejtettem mondani, hogy a kislányomnak is előfordul ilyen néha (nála e.coli baktériumot tenyésztettek ki).


Nektek mindig tenyésztenek váladékot mielőtt kúpot adnak? Még nem mertem feltenni.



2023. szept. 24. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Szia! Ugyan nem voltam/vagyok terhes, de nekem az a tapasztalatom, hogy államiban nem igen csinálnék tenyésztést. Magánban mindig.

De lehet, hogy nem ettől hanem orvostól függ.

2023. szept. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
*csinálnak
2023. szept. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Eddig mindig tenyésztés nélkül írtak, 4 orvos is, a terhességeim alatt 😂

Ezek a kúpok nem olyan veszélyesek, mint ahogyan gyakorin halálra rémisztenek vele, itt egy sima Canestenre is bebeszélik, hogy az maga a halálos méreg, fel ne merd dugni, ha nem orvos írta fel, pedig max nem hat. Sok vény nélkül is kapható (vagy kapható volt még pár éve), ez pedig azt jelenti, hogy nem tudsz vele magadnak ártani, ezek hülye biztos kúpok, lenyelve sem lenne bajod tőle.

A hüvelyi fertőzés sem egy vakbélgyulladás, ritka az az eset, hogy felszáll és bajt okoz a babának.

2023. szept. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az egyik államis doki tenyésztés nélkül írt fel kúpot, amit nem használtam fel. A másik, ugyanaz a szakrendelő csak másik doki, megcsinálta, és totál negatív volt... 🤷‍♀️
2023. szept. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én nem használtam fel eddig, bár más okból nem, viszont erősödtek a tüneteim. Félek bakteriális és csak gombára írta a kúpot... 1 db-ot felteszek holnap meg megpróbálom újra hívni. Magándoki egyébként. Már bánom, hogy nem harcoltam ki egy kenetet, de akkor még minimális panasz volt és azt hittem valami hüvelyflóra rendezőt ír fel
2023. szept. 24. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!