Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek utazhatok 5 hetes...

Szerintetek utazhatok 5 hetes várandósan vagy inkább mondjam le?

Figyelt kérdés

Most derült ki, hogy várandós vagyok (5 hetes lennék amikor repülnénk) már megvolt 3 hónapja a jegyünk Tel-Avivba. Szerintetek inkább töröltessem a repjegyet, vagy az a 2,5-2,5 óra repülés nem tesz kárt a magzatnak?

Illetve decemberre is van egy jegyünk Thaiföld+Vietnám 2 hétre akkor leszek 16 hetes várandós, az már hosszabb út, de elvileg a második trimeszterben lehet ekkora utat megtenni.


Tapasztaltaktól kérdezek!!! Köszönöm előre is.



#utazás #terhesség #4hetesenrepules #kockazatmentesvarandossag #utazhatokterhesenrepulovel
2023. szept. 26. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen fiatal terhességet nem befolyásol.
2023. szept. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak az utolsó hónapban nem ajánlott az utazás. Biztosításod legyen, hogy ha bármi gond van, ellássanak. Nekem egyszer volt külföldön terhességgel problémám és jobb ellátást kaptam, mint itthon.
2023. szept. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm Nektek! Én is így olvastam, csak szerettem volna megerősítést.
2023. szept. 26. 14:15
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kettesnél a pont. Legyen jó utasbiztosításod bármi van, ha egyébként nincs panaszod, odamész ahová csak szeretnél:-)


Jó utat, Tel-Avivot nagyon megnézném én is :-)

2023. szept. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%
Én inkább az ázsiai ételmérgezésektől tartanék majd.
2023. szept. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-ös válaszoló, köszi azzal van tapasztalatom sosem volt (minden ázsiai országban voltam eddig) mindenre bevagyok oltva (nem rég voltunk Balin oda kellett) és semmi bajom sem volt ezekre nekem jó a gyomrom.😊
2023. szept. 26. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!