Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Száradási csík, vagy korai...

Száradási csík, vagy korai pozitív teszt?

Figyelt kérdés
Tudom, ezer ilyen kérdés van, engem mégis megnyugtatna, ha nem hinném őrülnek magamat és valóban nem hallucináltam oda a második csíkot. 11. dpo-n csináltam a mai nap folyamán egy tesztet puszta kíváncsiságból. Szeretnénk babát, leszakad a cicim, fehér krémes folyásom van, szúrkál a hasam, de ez PMS is lehet. Ti is látjátok? (Csinálok akkor is, ha nem jön meg, de olyan izgi.)

2023. szept. 26. 18:45
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
2023. szept. 26. 18:47
 2/29 anonim ***** válasza:
81%
Negativ. Majd akkor lesz pozitiv, ha nem kell ossze-vissza szerkesztgetni, hogy valami latszodjon rajta. Csinalj akkor, ha mar kesik.
2023. szept. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Kedves Anonim! Köszi, jogos.😄 Nem hittem volna, hogy egyáltalán választ kapok.
2023. szept. 26. 19:04
 4/29 anonim ***** válasza:
84%
Negatív. Egyébként miért gondolja mindenki azt, hogy a "krémes, fehér folyás" valami terhességi jel? Nem az első kérdésben látom ezt így leírva...egymástól szeditek ezt a hülyeséget?
2023. szept. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Első gyereknél ez tűnt fel, mert amúgy szárazság köszönt be. Most is másabb, de nem dőlök a kardomba, ha ez a hónap negatív. Majd talán a következő. Csak én látom a második vonalat, de lehet haluzom.😄
2023. szept. 26. 19:33
 6/29 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem száradási csík szerűség, de alig dereng az is.

Miért kell ilyen korán tesztelni? 😩

Annyira nem értem ezt meg.


Azt megértem hogy ha nagyon vágyik az ember a babára, de azzal mi lesz jobb ha előre tesztelgetünk? És ha pozitív lenne de csak kémiai és mensivel elmenne? Semmi értelme ilyenkor tesztelgetni. Ha pozitiv akkor 3-4 nap mulva is az lesz, es legalabb az már biztos. Ha negativ meg tök mindegy, igy is ugy is meg fog jönni.


Egyébként embert nem láttam még akinek 11 dpo-n bármilyen tünete is volt ami terhességre utal.

Ilyenkor ugyanugy lehet pms mint bármi.

Söt, mindkét terhességemnél teljesen elmaradtak a pms tünetek..nem hogy másmilyen, de semmilyen tünetem volt a menstuáció idejéig, de még utana se.

Magatokkal szurtok ki, az ilyen tesztelgetessel, bekepzelessel.

2023. szept. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
70%

Ez egy nem jól fejlődő terhesség lett de 11 dpon nem kellett keresgetni, és szerkeszteni hogy látszon.

Amikor jól fejlődött a terhesség 11 dpon, már a 25 ös teszten is látszott.


[link]

2023. szept. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Aha aha látom. Elengedtem akkor. Köszike. Majd ha nem jön meg akkor csinálok egyet.😄
2023. szept. 26. 19:50
 9/29 anonim ***** válasza:
35%

Hat én tipikusan tok negatívak szoktak látni azokat a teszteket, amiken mások egyöntetűen állítják, hogy pedig ott a csík! De a te teszteden látni a csíkot.

Ettől függetlenül, nem tudom hogy száradási csík vagy pozitív e, és ha pozitív lenne is , a terhesség ilyen korai szakaszában minden 3-4.terhesseg abortusszal végződik, legtöbbször mint kémiai terhesség. Ezért nem is érdemes előre tesztelni...


A tünetekkel kapcsolatban : barátnőm pár nappal a menzije előtt már érezte, hogy borzasztóan feszülnek a mellei, furán érezte magát, mondtam is neki, hogy ne figyelgesse magát ennyire az első próbálkozós hónapban, mert begolyozik (én 1,5 év után lettem terhes). De tényleg terhes volt már akkor, szóval van, hogy korábban jönnek a tünetek.

Ennek ellenére az esetek többségében a nők csak bekepzelik és túl hamar tesztelnek.

2023. szept. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves 9-es! Én is látom, de nem vagyok annyira rákattanva, sajnos tudom, hogy ez még semmit nem jelent. Minden szervezet más, csupán szeretném azt hinni, hogy máris vagy egyáltalán pozitív. De majd az idő megmondja, hogy most jött el-e a miénk. Amúgy nincs agyon szerkesztve a fotó, mint ahogyan gondolják az előbbi kommentelők, csak fekete fehér textúrában jobban látszódott fotón. Mindegy, majd lesz valami.😁
2023. szept. 26. 20:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!