Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek szaradasi csik...

Szerintetek szaradasi csik vagy pozitiv?

Figyelt kérdés
Gyogyszer mellett a vart verzes elott 2 hete fajnak a melleim . Irtam is ki ezzel kapcsolatban egy kerdest. Vokt hogy ejjel is felebredtem ra tobbszor. Csinaltam tegnap egy tesztet amin ha nagyon akartam volna keresni talan mint ha lattam volna valamit. De lehet csak kaprazott a szemem ezert kidobtam a tesztet. Ma reggel felebredtem es ugy dontottem megnezem. Es ezt talaltam. Nem eros viszont lathato. Szerintetek?
2021. szept. 28. 10:28
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

epfeltoltes.eu/view.php?filename=14320210928_101401.jpg


Es vakuval:


epfeltoltes.eu/view.php?filename=74820210928_101422.jpg

2021. szept. 28. 10:29
 2/11 A kérdező kommentje:
kepfeltoltes lenne csak kitoroltem a "k" betut mert maskepp nem birtam bemasolni
2021. szept. 28. 10:29
 3/11 A kérdező kommentje:
Tudom hogy idon kivul lett egyertelmu. Viszont csak akkor szabadna beszinezodnie ha van hcg hormon nem?!
2021. szept. 28. 10:31
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát ezen sajnos semmi értékelhető nem látszik.

Szerintem várd ki a 2 hetet, még ha gyógyszert is szedsz, és tesztelj akkor rendesen, reggeli elsőből.

2021. szept. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem időn túli egyértelmű, hanem időn túli értékelhetetlen. Ez nem beszíneződés, legfeljebb száradási csík szelleme, de még annak is nagyon gyenge.
2021. szept. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hat 2 hetet mar nem tudok varni mert csutortokre varom a megvonasos verzest. Csak azert vettem tesztet mert fajnak a melleim . Mar egy ideje van problemam mert 6 eve szeden a gyogyszert . 5 even keresztul nem jelentett problemat es a gyogyszer szedeset kovetoen minden menstruacios problemam abba maradt. Nem fajt semmim sem. Viszont az elmult idobe szepen lassa visszajottek a mensi elotti problemaim. Tudom ez megvonasos verzes. Meg a kollegaimnak emlitettem is hogy ugy erzem nem hatasos mar elegge a gyogyszer. Dokinal is voltam es azt mondta meg nem adom a fejem csaladalapitasra nem kellene valtani gyogyszert mert a leheto legjobbat kaptam a masik dokitol.
2021. szept. 28. 10:36
 7/11 anonim ***** válasza:

Bocsi, félreolvastam, azt hittem, 2 heted van még.

Akkor csütörtökön tesztelj. Ha az utasításban szereplő időn belül megjelenik második csík, akkor az pozitív.

2021. szept. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Csak azert kezdtem el aggodni mert januar ota minden honapban csinalok tesztet mert erzem hogy valami valtozott. Es egyszer sem volt ilyen meg idon tul sem. Tudom ez ertekelhetetlen.
2021. szept. 28. 10:44
 9/11 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat.
2021. szept. 28. 10:44
 10/11 anonim ***** válasza:
ne aggodj nem lesz semmi baj.Kérdező tesztelj csütörtökön
2021. szept. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!