Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Véletlenül nyers húst ettem,...

Véletlenül nyers húst ettem, mennyire kell paráznom?

Figyelt kérdés
13+1 hetes kismama vagyok. Ma beültünk egy hamburgerezőbe, végre elmúlt a hányingerem és annyira kívántam,hogy konkrétan rávetettem magam. Csak hamburger felénél vettem észre, hogy néhol nem sült át rendesen a marhahús (rózsaszínes volt). Nyilván nem ettem tovább, meg is reklamáltam, de szerintük így készül az igazi szaftos hambihús... Most teljesen be vagyok parázva, annyi szörnyűseget összeolvastam.

2023. szept. 26. 18:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Semmi bajod nem lesz tole. Kicsit tulparaztad
2023. szept. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

Nyugi!

A marhahús nem disznó és nem csirke.

Semmi bajod nem lesz.

Az angolok, amerikaiak szinte nyers belsővel eszik.

És a tatár biefstek? Tök nyers..De nem disznó és csirke Ugye már említettem?

2023. szept. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

Normális hamburger ilyen, ezért reklamálni vicces.


Nem lesz semmi bajod. Napi szinten nem érdemes így enni, de ennyitol nem kell eltemetni magad.

2023. szept. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Basszus. Én többször ettem a terhességem alatt tatárbeafsteek-et. Túléltem én is és a gyerek is. 😃
2023. szept. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi. 😊 Nyilván igen, rendes helyen ettük a hambit és máskor eszembe nem jutott volna, hogy otthagyjam vagy reklamáljam, de ott hirtelen nagyon megijedtem, pedig harmadik gyerek, nem vagyok egy túlparázós, mindig csak arra figyeltem a terhességek alatt, hogy nyers húst és tojást kerüljem, hát ez most megdőlt és ilyenkor nyilván a google nem a legjobb barátom 😄
2023. szept. 26. 19:09
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Uh négyes...de ennék most egy jót...pirítóssal, sok sajttal. Szerintem a gyereknek is tetszene 😅😅😅
2023. szept. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

Nem a legjobb dolog, de valószínűleg semmi bajod nem lesz. Ha bármi tünetet érzel, akkor kérhetsz magánban szűrést, én liszteriózist csináltattam, miután egy cukrászdában romlott sütit szolgáltak fel (éreztem, hogy valami nem oké, de a terhességre fogtam, néha érdekes ízeket érzek).

Ne aggódj, valószínűleg semmi nem lesz!

2023. szept. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm 🥰
2023. szept. 26. 19:39
 9/15 anonim ***** válasza:
83%

Eltekintve attól, hogy az igazi hamni tényleg picit szaftosabbra, rózsaszínre van hagyva, ha ez téged megnyugtat, legközelebb kérd, hogy süssék át jól, mert várandós vagy.

Én így tettem, az élvezeti értékéből nem igazán veszített a kaja, viszont nyugodtabban ehettem. Sehol sem néznek le ezért, pláne, ha megindoklod :).

2023. szept. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
62%
A rózsaszínű hús nem azt jelenti, hogy nyers...
2023. szept. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!