Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Véletlenül nyers húst ettem,...

Véletlenül nyers húst ettem, mennyire kell paráznom?

Figyelt kérdés
13+1 hetes kismama vagyok. Ma beültünk egy hamburgerezőbe, végre elmúlt a hányingerem és annyira kívántam,hogy konkrétan rávetettem magam. Csak hamburger felénél vettem észre, hogy néhol nem sült át rendesen a marhahús (rózsaszínes volt). Nyilván nem ettem tovább, meg is reklamáltam, de szerintük így készül az igazi szaftos hambihús... Most teljesen be vagyok parázva, annyi szörnyűseget összeolvastam.

2023. szept. 26. 18:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
74%

Attól, hogy rózsaszín a közepe, még nem nyers🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Ha teljesen átsütik, száraz lesz, mint a puskapor.

2023. szept. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
85%

Attól, hogy rózsaszín, még messze nem nyers... a jól elkészített marhahús ilyen.

Ahhoz képest, hogy nem első gyerek, kicsit túlparázod.

2023. szept. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
47%
Nem lesz bajod. En a steak-et is kozepesen atsulve eszem.
2023. szept. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
28%
Ha nem volt a hús féregfertőzött, vagy mondjuk lisztetiózisos,akkor megúsztad.
2023. szept. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
65%

Ne haragudj, de ezért reklamálni röhej.

Egy valamire való hamburgeres helyen így készítik, mert így finom. Ha beülsz egy ilyen helyre, feltételezik, hogy te ezt tudod, így nincs miért felvilágosítsanak.

2023. okt. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!