Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy átlagban mikor kezdődik...

Nagy átlagban mikor kezdődik a terhességi hányinger, hányás és mikor múlik el?

Figyelt kérdés

9+3 napos vagyok.

Viszont eléggé hányás "fobiam" van .

Van már két gyermekem velük minimális hányingerem volt .kb 11.hetig.( Nem minden nap)!

Amióta teszteltem azóta csak ezen jár az agyam hogy Hanyi fogok stb .


2023. szept. 28. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon egyén és terhesség függő is. Ha első kettönél nem volt, és már 9 hét közepén vagy és még semmi, akkor én annyira nem izgulnék.

Nekem a kisfiammal 5.héten kezdődött, 6-on már hánytam, utána majdnem mindennnap. Sokàig😕

Kislányommal 7-8.héten kezdődött az émelygés, konkrét hányás alig volt, de a rosszullét kitartott nála is 16 hétig kb.

Szóval nem tudom, de ha eddig megúsztad akkor szerintem màr sok gondos ezzel nem lehet.

Én már a sok hányás, émelygés miatt se vállalnék többet, de én nagyon nem vagyok ebben szerencsés. 😃

2023. szept. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem el sem kezdődött.

Volt egy missed ab és egy sikeres, szüléssel végződő terhességem, egyiknél sem volt rosszullétem egyáltalán.

2023. szept. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a pozitív teszt napján már egy enyhe már volt, és a 9. héten már múlt el. Tankönyv szerint a 6. hét környékén indul, a 12-14. hétig tart és a 7-9. héten a legrosszabb. Ha nincs bajod, én már nem számítanék komolyabb rosszullétre.
2023. szept. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden terhesseg mas. Nekem a 6. Héttől kezdodott es a 16. Hétig tartott de en vegig hanytam nem csak hanyingerem volt.

Általában azt mondjak hogy a 8. Es a 9. Hetre eri el a csucspontot a reggeli rosszullet majd csokkeni kezd. Az hogy mar 9 hetes vagy es gondolom nem erős a rosszullet az jo jel. Általában a masodig trimeszterre elmulik.

2023. szept. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
5. Héttől kezdődött, 12. Hétig szokták mondani nekem olyan 15 körül lett vége
2023. szept. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnél maximum kis émelygés volt, örültem is, hogy megúsztam. Másodjára megszívtam, mert 17 hetes vagyok, és még mindig. Nemük ugyanaz, tehát ez sem befolyásolja, a közhiedemmel ellentétben.
2023. szept. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem erős a rosszullét igazából ha rá stresszelem magam erősebben jelentkezik a hányinger ..

Mellém fáj de az az előző terhességem alatt is.

Étvágyam van ,eszek rendesen.q

2023. szept. 28. 16:17
 8/9 anonim ***** válasza:

Átérzem a helyzetedet, szintén hányásfóbiás vagyok, de a jó hír: 17 hetes a pindúr és egyszer sem hánytam. 6-8 hét között néha émelyegtem, de észrevettem hogy igazából az éhségtől, ezért a napi 4 kajálásomat 5-re bővítettem és így az ebéd és vacsora között nem éreztem a hányingert.

Van, aki egyszer sem hány, van, aki végig, van, aki csak egy darabig. Sőt, anyukám a tesómmal nem hányt, velem meg igen.

Próbálj kis adagokat enni többször és mindig azt, ami jól esik. Az első trimeszter vége után már kevésbé gyakori a hányás úgy általában is, lassan kiérsz a veszélyzónából!


Boldog babavárást kívánok neked!

17 hkm

2023. szept. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem kb.7 héttől volt rosszullét 11.hétig de inkább fáradékony voltam hányingerem kb.2-3x volt de nem hánytam.

Első terhességemnél is is hasonló volt de az sajnos missed ab-vel végződött így a tünetek is "csak" 2 hétig tartottak.

2023. szept. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!