Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik terhességi hétig,...

Hányadik terhességi hétig, illetve mekkora Hcg értékig mutatja ki a tehességi teszt a terhességet?

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 10:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
lehet, hogy amiatt volt. de szerintem most nem fogsz megnyugodni, csak ha láthatod. tudom, milyen ez. az első 12 hét nekem is a napok számolásából állt, aggódtam rendesen. ilyenkor még semmi visszajelzés, nem mocorog a baba. olyan tehetetlen az ember.
2010. okt. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

ez teljesen így van. De itt a kórházban uh-t csak időpont alapján csinálnak.

Oroshoz meg egy hét múlva megyek, ő csinál uh-t is. Ha a kórházba kérek időpontot oda sem adnak előbb. Tehát egy hetet valahogy ki kell bírnom, de tudom nagyon nehéz lesz

2010. okt. 18. 11:33
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia en pont igy jartam. Volt egy elhalt terhessegem tavasszal, most meg majdnem 11 hetes vagyok, de itt az elso vizsgalat 12. heten van.

8+3 voltam, mikor nekem is megszunt minden tunet. Mondjuk en nem vereztem. (bar az elozonel se)

Annyira ideges voltam, hogy bementunk a surgossegire. Ott megmutattak, hogy jol van a baba,de ez mar tobb mint 2 hete volt, es azota sincs szinte semmi tunet, ugyhogy tiszta para vagyok. En jovo heten kedden megyek.

Nagyon drukkolok, hogy minden oke legyen. Ki kell birni ezt az egy hetet valahogy, barmilyen nehez is. Nagyon remelem, hogy csak szerencsesek vagyunk es azert nem hanyunk, es nincs tunetunk!!! :)

Teljesen megertelek...

2010. okt. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

én nem értem, hogy ha valaki bemegy a kórházba azzal ,hogy vérezget, akkor miért nem nézik meg uh-val is. Ez szerintem alap lenne. Meg persze az sem világos, hogy miért kell külön időpont azért, mert vérzés miatt aggódik a kismama. Az persze más, ha semmi gond nincs és az illető állandóan rohangálna uh-ra, de itt nem erről van szó. Ezért fizetjük a TB-t, nem?

Kedves Kérdező, remélem ,hogy minden rendben lesz és a halványodást csak a más típusú teszt okozta.

2010. okt. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!