Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Palástfű teát meddig lehet...

Palástfű teát meddig lehet inni, ha összejött a baba, és + a teszt akkor abbahagyjam, vagy menjek bizosra és igyam még pár hétig?

Figyelt kérdés
Köszönöm :)
2010. dec. 10. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A palástfű tea segíti a beágyazódást, segít megtartani a terhességet, és megelőzhető vele a koraszülés. Legalábbis a gyógynövényszakik szerint :) Nekem bevált, két vetélés után most 12 hetes terhes vagyok, és néha még mindig iszom.

Szóval ne hagyd abba, igyad nyugodtan.

2010. dec. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
én meg úgy tudom abba kell hagyni.
2010. dec. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, vigyázni kell még a gyógynövényekkel is, ha már terhes vagy. Akkor megváltozik minden, és veszélyes is lehet.Segíti a beágyazódást, de már beágyazódott! Én mikor terhes lettem, már nem ittam semmit.Csak kamillateát, mert azt orvos mondta, hogy lehet, és nem tudtam aludni az elején.De ha ragaszkodsz hozzá, kérdezz meg egy orvost róla.Szerintem nincs már rá szükséged.Vagyis ha történne valami baj, nem azért lenne, mert nem ittad a teát.
2010. dec. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én iszom a + teszt után is iszom a palástfű teát. éppen ma voltam orvosnál az első UH-n, megkérdeztem, azt mondta, igyam nyugodtan.

Tehát én iszom. Ha másra nem is jó, az én lelkemet megnyugtatja, és az már tiszta haszon. Bajod biztosan nem lesz tőle, de én valószínűleg tartok majd kisebb szüneteket. Itt is olvastam, hogy volt aki az első 12 hétben végig itta, sem neki, sem a babának nem lett semmi baja.

2010. dec. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
a cickafarkat és a málnalevelet nem tanácsos tovább inni, a palástfüvet kifejezetten ajánlják, nem csak a beágyazódást segíti, de a terhesség megtartását, és a méhizomzat erősítését is.
2010. dec. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, akkor azt hiszem mértékkel ugyan, de iszom tovább.
2010. dec. 10. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!