Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Petezsák felett hematoma?

Petezsák felett hematoma?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A petezsák felett 10x20mm-es hematoma van. Volt rózsaszínes folyásom és barnás. Az ügyeleten mindent rendben találtak, irtsk utrogestant. Azóta fekszem szigorúan.

Szívesen olvasnék, akinek már volt hogyan végződött mikorra urult vagy szivodott fel. Köszönöm.

Egyébként a kicsi jól van dobog a szíve. Ma vagyok kerek 7 hetes.


2023. okt. 3. 08:14
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

Szia! Nekem meg sem találták először a vérzés okát, csak a 12. heti genetikain látszódott egy pici hematóma a méhlepény mellett.

14. hétre szervült, nekem a barnázós-rózsaszínes vérzés kb. két hétig tartott 6+4-től.

Feküdtem én is, nekem Cyclogestet adtak, mellé Velfem nevű étrendkiegészítőt, ami elvileg jó a méh szöveteinek erősítésére.

Pihenj sokat és majd ha gondolod, írj, hogy mi a helyzet veletek! Szurkolok, hogy mihamarabb rendeződjön.

18 hkm

2023. okt. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
Hematoma felfog szivodni, és nem lesz bajotok. Nyugi!
2023. okt. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Utána meg voltam uh-n teljesen korbevette akkorra már a petezsakot.

Majd 10 hetesen voltam, minimálisan volt akkor jelen. Legközelebb a genetikaira megyek remélem teljesen felszívódik.

Köszönöm nektek!

nov. 3. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!