Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Családnak és a rokonoknak,...

Családnak és a rokonoknak, bőven egyértelmű a rokon terhessége 3. Terhességi hónapban?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy a harmadik hónapban jelentik be, a baba érkezését.

2023. okt. 4. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Általában igen vagyis 12.heti genetikai ultrahang után szokták általában, de hangsúlyozom ez egyéni.Én anyukámnak a 7.héten szoltam. A többieknek a 15.héten.Ki hogy érzi Meg aki már többször is elvetélt 3x egyik ismerősöm most ők megvárták az 5.hónapot. Mindenki úgy csinálja ahogy érzi de általában a 12.hét után az elvetélés minimalizálódik.Nem kizárt természetesen , bármikor bármi történhet de kevesebb eséllyel mint a 12.hét elött
2023. okt. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Ha azt akarod kérdezni, hogy mikor kezd el látszani úgy, hogy a rokonok előtt ne lehessen titkolni, ez teljesen egyéni.

Nekem 10. héten kezdett látszani, ha nagyon feszes ruhát vettem fel már levágták volna, hogy mi a helyzet. Bő pulcsival, bő ruhával kB 15-16. hétig tudtam volna titkolni, de én nagyon vékony vagyok és gyorsan nőtt a hasam. Van olyan akin 20. hétig semmi sem látszik, sok túlsúlyosról meg még szülés előtt közvetlenül se tudod megállapítani, hogy terhes vagy csak tovább hízott.

2023. okt. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mind a 2 gyerekem a 18hetes uh után jelentettem be. Tehát bőven a 3.hónap után.

Addig senkinek nem tűnt fel, hogy terhes vagyok.

Mind a 2x a 20.hét után kezdett el látszani a pocakom.

2023. okt. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

Úgy érted, egyértelműen látják-e rajta?

Mert akkor a válaszom határozott nem!


Voltam én már olyan esküvőn, ami hirtelen lett megszervezve, ott táncolt végig a darázsderekú menyasszony és volt menyasszonyszöktetés is. Anyukám előre azt tippelte, azért lett ilyen hirtelen az esküvő, mert terhes a menyasszony, és a lakodalom után határozottan kijelentette, hogy biztos nem az. Aztán kiderült, hogy mégis! 5 hónapos terhesen csinálta végig ezt a lagzit a csaj és semmi sem látszott sem az alakján, sem a közérzetén/viselkedésén.

2023. okt. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
38%
Jak Badboy, nem hiányoztál a kategóriából...
2023. okt. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!