Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első várandósságnál kinek...

Első várandósságnál kinek mikor látszódott egyértelműen a pocak?

Figyelt kérdés
16 hetes vagyok, első baba, és picit már látszik, de csak annyira, mint egy jól sikerült ebéd. :) Nagyon várom, hogy végre egyértelműen látszódjon, hogy babáról van szó, kíváncsi lennék, ez másnál mikor jött el.
2023. jún. 4. 15:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

12 hetesen mint egy jóllakott óvodás.

16 hetesen mint aki totàl behízott hasra.

20 hetesen már egyértelműen babapocak volt.

2023. jún. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

10. héten már nem mertem feszes ruhát felvenni, mert még nem akartam elmondani a munkahelyemen, de ha valaki nagyon szemfüles már kiszúrhatta volna.

14. héttől már ha nem valami zsákot veszek fel teljesen egyértelmű a szitu.


(Alapból egy vékony deszka vagyok, erre jön rá, hogy genetikailag a család minden nőtagjának hatalmas terhes hasa volt.)

2023. jún. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%

Nekem úgy a második trimeszter közepén kezdett látszódni a hasam, nem vagyok nagydarab, 165 centi és 68 kiló.

Végig tudtam hordani az M-es leggingseimet, alig volt hasam, aztán mégis ott lapult benne egy 3 kilós kisbaba :)

2023. jún. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%

Elsőnél 15-16. héten már aki ismert tudta, de még inkább csak belakott kisgyerek jellege volt. Rá pár hétre már gömbölyödött.

Másodiknál már 13 hetesen ez a belakott kisgyerek hasam van.

2023. jún. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

20 hetesen akkora hasam volt, mint a sógornőmnek 42 hesesen.

A munkahelyemen már a 12. hét előtt kiszúrta pár tapasztalt kolléga és nem a rosszullétből. 48 kilóról indultam (160 cm). A végére a hasamnak külön köszöntek. Csak előre nőtt, hátulról semmi se látszott, nem vastagodtam. Úgy néztem ki, hogy has, has, has..majd én kilométerekkel hátrébb.

2023. jún. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
21 hetes vagyok, nekem még nem látszik. Farmert már nem tudok hordani, de sajnos még mindig olyan mintha csak meghíztam volna. Alapból is volt egy kis husi a hasamon és még mindig nincs babapocak jellege, hanem más formájú :(
2023. jún. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Első baba úgy a 20.hét után.
2023. jún. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
2023. jún. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hű sokáig nem nagyon látszott. 20 hetesen mintha jól bekajáltam volna,mint egy puffadás.:D Ültem a genetikain a nagy pocakos kismamák között. 25. hét körül már látszott. A szomszednővel napi szinten találkoztunk,de a 25. hét körül-utáb kérdezte meg,hogy "bocsi a kérdésért,de jól látom várandós vagy?". Tehát ennyire nem látszott korábban,de 53 kg-val estem teherbe is.
2023. jún. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

22 hetesen kaptam az első kérdést, hogy csak nem terhes vagyok?

Kb akkor kezdett el látszani

2023. jún. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!