Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetnek ikrek ezek alapján?

Lehetnek ikrek ezek alapján?

Figyelt kérdés
Szóval ma vagyok 7hetes kereken, már egy hete eszembe jutott és álmodtam is egy olyat, ami ikerterhessegre utal. Tudom nem sokan hisznek az álmok valóra válásában, nekem már nagyon sok álmom valóra vált, illetve a jelentésük inkább. Amikor teszteltem akkor voltam 4 h 6 napos kb erős pozitív teszt volt, amit utána csináltam az is erős pozitív teszt. Az álmomban egy főtt tojás kettévált és megettem. Nem szeretem a főt tojást, illetve a terhességet is meg álmodtam amikor meg nem tudtam róla. Koszonom a valaszokat

2023. okt. 5. 15:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%

3as ikrek

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

2023. okt. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ezekből semmi sem utal iker terhességre. Nem kell ám mindent elhinni amit a blikk horoszkópban olvasol.
2023. okt. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%

Anyám 🤦‍♀️

Komolyan elgondolkodok, miért nincs egy bizonyos inteligenciaszinthez kötve a gyerekvállalás


Képzeld, én már álmodtam azt is, hogy egy unikornis vagyok. Képzeld, felkeltem és nem változtam azzá. Csalódott lettem

2023. okt. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Kèt csík volt kèt gyerek...🤦 ikerterhessègre az utal , ha az orvos azt mondja.
2023. okt. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezo kategória.
2023. okt. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%

Ha a főtt tojás sárgáját is megetted, akkor kínai ikrek 🤣


Hát azt sejtettem, hogy nem a helyesíráai szótárban olvastad...

2023. okt. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
És ilyen emberek szaporodnak??? AKi ennyire buta, babonás, annak meg kellene tiltani a gyerekvállalást, buta ember van elég, minek szaporítani öket!
2023. okt. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
60%
Ezek fényében csakis nyolcas ikrek lehetnek. Utána lesz még három is egyszerre, aztán nyithatsz egy óvodát. De remélem a hasznos tagjai lesznek a társadalomnak, nemcsak ingyenélők, vagy börtön létszám növelők mások pénzéből.
2023. okt. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%

Múltkor az ördöggel szexeltem álmomban.

Most attól félek,hogy terhes leszek és az ördög lesz az apja 🤦🤦

2023. okt. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%
Megvan a nap kerdese 😂
2023. okt. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!