Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fehér folyás terhesség alatt?

Fehér folyás terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam orvosnál, megvizsgált, és azt mondta, hogy a Ph érték megfelelő. Viszont elég sok fehér folyásom van. Ma vagyok 7 hetes terhes.

Tudom, hogy ha az orvos azt mondta minden oké, akkor úgy is kell lennie, de én mégis aggódom picit, hisz ez az első terhességem is. Ez tényleg akkor minden terhes nőnél jelentkezik? Baj nem lehet belőle?


2023. okt. 6. 07:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha lehetne baj, gondolom mondta az orvos.

Használjatok óvszert, ha zavar.

2023. okt. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igazából a doki azt mondta, hogy a nemi életet, cigarettát, alkoholt és a kávét mindenféleképpen hanyagoljam
2023. okt. 6. 07:50
 3/10 anonim ***** válasza:
33%

A cigaretta, alkohol érthető, kávét nem tudom, de nálunk azt mondta, hogy a nemi élet még jó is kb. az utolsó pár hétig, amikor már eleve is kényelmetlen lenne.


Mondta az okát, vagy úgy gondolta, hogy általában terhesség alatt ne?

2023. okt. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális a fehér folyás.Nekem is van kezdetektől fogva.Most félidős terhes vagyok rengeteg fehér folyásom van, teljesen normális ameddig fehér és szagtalan.Nyugi minden rendben van odalent.
2023. okt. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Annyira nem indokolta meg, csak annyit mondott, hogy a nemi életet hanyagoljam terhesség alatt, nehogy történjen valami a babával. (Pedig én is úgy tudtam/tudom, hogy a szextől baja nem lehet a picinek)
2023. okt. 6. 08:07
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem szólt az orvosom pl erről hogy a szex tiltva lenne.Azoknál tiltják be akinél komplikálf a terhesség/ valami gond van.Fura hogy ha nálam minden ok ilyet mond az orvos. 4es vagyok
2023. okt. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A bővebb folyás teljesen normális terhesség alatt.
2023. okt. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nálad*
2023. okt. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes egy orvos...

Két olyan dolgot is tilt, amit nem kéne, ha minden oké, de meg sem indokolja...

2023. okt. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gondolom vannak óvatosabb orvosok, akik úgy vannak vele, hogy véletlen se kockáztasson a kismama, lehet az ő orvosának volt negatív tapasztalata ezért javasolja ezt. Én lombikos terhességgel azt a tanácsot kaptam, hogy lehet de csak óvatosan. Kvt nem is bírtam inni a 15. hétig. Ha bírod és nincs vérnyomás gondod akkor igyál de mértékkel (egy-két csésze)
2023. okt. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!