Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakinek terhesség alatt...

Valakinek terhesség alatt nagy mennyiségű vizes hüvelyi folyása volt már?

Figyelt kérdés

5.napja használtam Fluomizin hüvely tablettát,a mai napon elmentem vásárolni ahogy mentem a boltban éreztem hogy valami meleg több folyás távozik, egyből elmentem wc-re ott nem láttam semmit (normál betét volt bent)

Aztán mikor haza értem szintén elmentem wc-re ekkora pisilés után elég sok viz folyt ki,olyan volt mint ha a magzatvíz lett volna, egyből öltöztem rohantam a sürgősségire,ott szerencsére rendben találtak mindent,huvelyembe egy kis gyulladást látott az orvos felírt egy másik fajta hüvely krémet amit egyszer kell csak használják és mondta ez majd rendbe tesz.

Azóta nem éreztem nagyobb mennyiséget,máskor is szokott lenni nagyon kevés ez mellett fehér krémes folyás,de a mai rettenetesen megijesztett.

Esetleg valakinek volt ilyen hasonló tünete?

19.hetes kismama.



2022. jan. 29. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Normális. Nekem is volt. Sok és vízszerű. Még vajúdáskor is folyt, azt hittem a magzatvíz, de nem az volt, mert utána repesztettek burkot.
2022. jan. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kizárt hogy ez normális legyen. Nem is az, ha a doki irt rá gyógyszert.
2022. jan. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
En is ezzel kuzdok, valami fertozes okozza a doki szerint. Macmirort hasznalok mar 6 hete de nem igazan mulik. En is futottam mar az ügyeletre éjszaka emiatt 22 hetesen , a doki megnyugtatott hogy legalabb fel liter folyna ki ha magzatviz lenne es nem tudnam visszatartani.
2022. jan. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
6 hete??? Milyen orvosod van neked? Ha valami nem hat akkor nem hetekig nyomatni kell, csinált tenyesztest??? Én is macmirort használok de eleve csak 7et kell a 12bol nem 6 hétig... És ha nem múlna a panaszom, ami már amúgy totál megszüntet, akkor jönne a, tenyesztes..
2022. jan. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, es o mar a sokadik orvos akinel kertem is a tenyesztest, az std panelt is, de mindig le vagyok razva. Most megyek majd februar elejen egy másikhoz, hatha vegre foglalkoznak velem.
2022. jan. 30. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amugy en a kenocsot kaptam, nem a tablettat
2022. jan. 30. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a mennyiség nem normális. Nekem fehérkés, vizes folyásom van, simán elég a tisztasági betét a felfogására. Én csak néha annyit érzek, hogy "nedves" odalent.
2022. jan. 30. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5os,kívánom hogy sikerrel járj és ezt a dokit gyorsan felejtsd el, nem is értem... 4es voltam
2022. jan. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Koszonom szepen! Remelem most tenyleg nem koklerhez kerulok.

5

2022. jan. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!