Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig tudtatok dolgozni...

Meddig tudtatok dolgozni terhesen, kínai boltban, saját vállalkozásba, kertben, lakásba, udvaron?

Figyelt kérdés
Meddig vezettetek, kis autót, személy autót?

2023. okt. 6. 14:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Honnan jönnek ezek a hülye kérdések? Kínai boltban?
2023. okt. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

7hónaposan jöttem el a munkából (lejárt a szerződés, fizikailag még bírtam volna).

Kertbe 38hetesen még rózsát metszettem, kapáltam, gereblyéztem, ültetgettem.

Lakásba az utolsó napon is rendezkedtem, házimunkát elvégeztem.

2023. okt. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%

36.hétig dolgoztam irodán. Akkor is azért jöttem el, mert összevesztem a főnökkel.

Kertben, lakásban, udvaron? Ház körüli munkákat?

En pl utolsó héten egyedül átfestettem az előszobát, bútortologatással, gletteléssel, takarítással együtt. Szülés elötti napon lenyírtam a kertben a füvet, potom kb 1500m2

Szülés napján megfőztem, összetakarítottam, majd beültem az autóba és egyedül bevezettem a 30km-re lévő kórházba 5perces fájásokkal.

2023. okt. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
A 37. hétig dolgoztam. Kertben, háztartásban a szülés előttig csináltam a dolgokat, csak kíméletesebb módon, lassabban. De ez annyira függ attól, mennyire kíméli meg az anyát a terhesség. Van, aki már a 8. hónapban alig bír mozdulni. Sokra megy azzal, ha én azzal jövök, hogy hú, én szülés előtti nap még megsütöttem kb. 100 palacsintát. Egyébként lehet, hogy nem volt jó ötlet, ugyan a fogyasztók örültek neki ;).
2023. okt. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Ej, írtok itt minden hülyeségről, de bezzeg kínai boltos, kis autós meg személy autós választ bactok adni szegény kérdezőnek...😅🤣
2023. okt. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%

Én, mint vásárló azt vettem észre, hogy a kínaikban főleg a vevőkkel való foglalkozáson van a hangsúly, főleg ha bent a kínai főnök.

Nyilván van áruátvétel, árazás, és kipakolás is.

De ezek a pakolást leszámítva nem vészesek szerintem. Persze az sem mindegy, hogy ásványvizes zsugorokat kell vagy fültisztítókat kitenni.

2023. okt. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ez elég kamukerdes, kínai bolttal meg kisautóval. Ne válaszoljatok már neki, el sem olvassa.
2023. okt. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
Lehet nálam van a probléma de mi a külömbség a kisautó és a személyiautó között? Elnézést de nem egy és ugyanaz a kettő? Vagy mivan 🤣🥱? Hát kinai boltba meg más boltokban is amelyikben jártam még csak egy kérdésre sem méltatnak nagylelkűen segítőkészen válaszolni az eladók, legyen az kínai bolt vagy Coop bolt.Nem igazán látom nagy megerőltetésnek egy kínai boltban dolgozni.Nyilván nem emelsz és ezt a munkatársaid is megértik hogy az árut nem te fogod pakolni. Egy két ruhát összetudsz azért hajtani meg felseperni nem?Gyerekekkel dolgozom nem hurcolászom őket.6hónapban vagyok tervezek még továbbra is dolgozni.
2023. okt. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
30. heten fejeztem be a munkat, akkor meg festettem, babaszobat rendeztunk be, butorokat raktunk ossze. Kertunk nincs, nem vezettem. Szules elotti nap nagytakaritottam.
2023. okt. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%

Reggel elvittem a nagyobbat kocsival suliba majd neki álltam a nappalit átrendezni mikor -kor hívott a doki hogy nem-e bemennék a kórházba mert az otthoni gép amin elvégeztem ah otthoni ctg-t igen csak gyanús. Jól "ķörberöhögtem" de a nyugalom miatt bementünk.

Délután 5-kor megszületett a lányom..

2023. okt. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!