Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vállalkozásban ha dolgozni...

Vállalkozásban ha dolgozni mennék milyen kaszát ajánlotok? Van a aki azt mondja jó a kínai, de én félek tőle.

Figyelt kérdés

2023. jún. 26. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Kínaihoz jó ha gyors szerelő vagy és van a polcon alkatrész. Az is jó, ha nem fejenként egy-két géppel mész neki a nagy dudvának. Mire beválogatod a lutrin azt, ami épp ott és akkor stabil és erős eléggé, majdnem ott tartasz, mint egy-egy farmer kategóriás Stihllel. Inkább a hitel, és inkább a kimaxolt modellre. Ha tudsz vállalni, kellemesebb munkával és hamarabb hozza vissza, és elég kevés az esély arra, hogy hetek maradjanak ki garanciális javítások miatt, legalábbis ha nem debilek kezébe adod. Mivel küldöd neki nap mint nap, szerintem megéri a jobb olaj, talán még a gyártóé is, csak ne váltogasd az olajakat és keverd precízen. Ugyanez vonatkozik az E5 benzinre is, valahogy a kevesebb etanol jobb a gépnek (nullás lenne jó, de ez nem az usa). Az elektronikus motorvezérlés szerintem nem hátrány, helyettesíti a magasan képzett fület, amikor meg kell előzni a nagyobb bajt, legtöbbször kemény pénzeket spórol egy elerőtlenedéssel, aminek béla tekergetné a karburátort, ha lenne rajta csavar... Olcsóbb egy szervíz, mint egy komplett hengerszett csere csak azért, mert béla nem nézi, hogy veri-e az olajat a tengelyvégen, fingja sincs, hogy a benzincső milyen állapotú, téli-nyári levegőút ismeretlen, csak tekeri a karbit, neki az jól áll...
2023. jún. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jaj, kihagytam. Lehetőleg a legnagyobb Stihl (nem az erdőirtósan rövid szárú, hanem a következő). Az úgy félmilla, de onnantól csak jó gazda kell legyél. Lehet kezdetnek Husqvarna vagy Oleo Mac legnagyobbja, azokkal se lesz gond, és mennek mint a barom. A Stihl mindig kicsit még jobban, nagyobb ergonómiával. A kevésbé ronda, de irdatlan nagy területekre jó lehet bármilyen Briggs motoros beleülős, jóval egyszerűbb ügy, bizonyos határig ugye, és a szállítás meg a biztonságos rámpa is hozzászámítandó. Az is visszahozza az árát, főleg ha jól árazod a nehezebb kategóriát. Illetve létezik bozótta is beleülős, egyelőre olcsót még nem láttam, de majd csak eljön az az idő is.
2023. jún. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
semmi értelme kaszálni hivatásosan. Morog mindenki mikor megmondod hogy egy 1000 m2-es telket tökig érő fűvel 30 ezerért akarsz lekaszálni.
2023. jún. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Hát, ez az. Ha magadnak kaszálsz, 6 ezerből kihozod alkalmanként. Ha mással kaszáltatsz, ott meg minimum a duplája, mert mégis ki szeretne drágán vett eszközökkel ingyen dolgozni? A 30 kicsit eltúlzottnak tűnik itt vidéken, de biztosan van olyan hely, ahol ez a normál ár.
2023. jún. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező, csak akkor vegyél benzines kaszát, ha pótalkatrészeket is veszel és kened-vágod a javítását, karbantartását.
2023. jún. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%
Te a nyár közepén akarsz fűkaszás vállalkozást csinálni úgy, hogy még fűkaszád sincs, azt is most akarsz venni? Menj el inkább melózni állásba fix pénzért.
2023. jún. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!