Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megelőzhető a terhességi...

Megelőzhető a terhességi komplikáció ha nem szeretkezünk? Hülye kérdés,de arról jutott eszembe bármi van tilos a sex,akkor ha eleve nem csinàlja valaki? Ne nevessetek ki

Figyelt kérdés
2023. okt. 7. 00:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Nem. A komplikációt nem a szex okozza, hanem lesz egy probléma, ami miatt nem ajánlott szexuális életet folytatni.
2023. okt. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

Az elsőnek igaza van.

Viszont ha úgy vesszük, akkor a komplikációk káros hatásait épp megelőzhetitek azzal, ha nem szexeltek.

Pl. ha kiderül, hogy a méhszájat fedi a lepény, akkor tilos a szex. Ha szexeltek, mielőtt ezt megállapítják, akkor nyilván van rá esély, hogy problémát okoz, így ezt kivédhetitek egy általános szexmegvonással.

Ennek ellenére szerintem felesleges megelőzés céljából az önmegtartóztatás, hisz a komplikáció attól még kialakul, és mikor a doki letilt a szexről, akkor általában néhány egyéb mindennapos dolog sem javallott (sőt, van, hogy kb. csak feküdni szabad), így kizárni úgysem tudjátok a bajt.

2023. okt. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%

Nagyon nem véletlen, hogy az ember az egyetlen lény, amelyik képes terhesen szexelni.

Ez csak úgy eldobni, mert hátha esetleg valami probléma lesz, és akkor nem szabad... hát... nem okos dolog.

Járjál rendesen vizsgálatokra, és akkor időben kiderülnek a problémák, ami ellen nem biztos, hogy pont ezzel kell védekezni.

2023. okt. 7. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs szex, akkor nincs terhesseg.

A terhesseg alatti problemat nem a szex okozza (kiveve, ha mondjuk a 200 kg-os pasas a hasadon ugral paros labbal, mert neki ez a perverzitasa). De normal, gyenged szex nem okoz problemat a terhesseg alatt.

Ha viszont a doki barmi miatt megtiltotta a szexet, pl nyitott mehszaj vagy egyebek,akkor termeszetesen be kell tartani, amit a doki mond.

2023. okt. 7. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm,igazatok van
2023. okt. 7. 03:47
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

Mi nem szexeltünk mert féltem (elment az ikre) és tudtam hogy nem lesz baja nem tudtam ellazulni. Annyit értem el vele hogy a kapcsolatomat megviselte.

Amúgy végül komplikációk miatt életmentő műtétünk lett.

2023. okt. 7. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6 os,tiszta szívből sajnàlom. Énse tudok ellazulni,pedig mindha már érezném is a mozgását. Szexelünk,mert sose kívántam még ennyire. De tegnap màr arra is rányomta a bélyegét,h mivan ha pont ez miatt lesz baja
2023. okt. 7. 07:58
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hanyadik hétben vagy kérdező? Igazság szerint én amikor megtudtam hogy terhes vagyok féltem a szextől a 12 heti genetikai ultrahangig nem is igazán volt szex.onnantól van kb heti 1-2 szex. 24 hetes vagyok.Szerintem lehet csinálni csak gyengéden.De mivel én az elején mindentől is féltem nehogy elmenjen a baba így mindenre is nagyon figyeltem vigyáztam.
2023. okt. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A folyamatos szűrővizsgálatok pont ezért vannak. Szerintem ne izgulj ha nincs okod rá! Én lombikos vagyok, de mindaddig ameddig nem volt semmi probléma éltünk nemi életet. Sajnos lett egy hematomám, így most nem szabad. Ezt természetesen be is tartjuk.
2023. okt. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

18 hetes vagyok.

Utolsó,kívánom,h minden rendben legyen

2023. okt. 7. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!