Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császár után rövid időn (1...

Császár után rövid időn (1 éven) belül fogant 2. baba esetében milyen gyakori a hegszétválás vagy egyéb komplikációk?

Figyelt kérdés
2022. máj. 5. 09:05
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Bár nekem nem konkrétan 1 éven belül, de 13 hónapos volt kb a fiam, amikor megfogant a lányom. Nekem semmi probléma nem volt, annyi, hogy így 'választhattam', hogy császárt szeretnék újra vagy természetes szülést.
2022. máj. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 13 hónapra rá volt a 2. szülés, simán ment a vbac, semmi komplikáció nem volt sem a terhesség, sem a szülés akatt. 🙏🏻
2022. máj. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Barátnőmnek 14 hónap van a 2 gyerek között, majdnem elvéreztek, pedig kórházban volt már. Másnap lett volna a progi császár.
2022. máj. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a statisztikákat, úgy tudom, hogy 1 % alatti a hegszetvalas esélye.
2022. máj. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan gyakori a hegszétválás, ahogy azt beharangozzák. Rengeteg VBAC van a világon és most már itt Magyarországon is egyre többen támogatják, pontosan azért, mert 1% esély van arra, hogy szétváljon az előző császár hege. Azt persze előre senki nem tudja megjósolni, hogy ki esik bele abba az 1%-ba.
2022. máj. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

2es, akkor jol ertem, hogy kb 3 hónapos volt a kicsi mikor terhes lettel ujra?

Orvos nem riogatott? Nem volt kellemetlen a nagy pocak a seb miatt? Bocsi a kerdesert, nem szeretnek tolakodo lenni csak kivancsi vagyok.

2022. máj. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
5 hónapos volt, így terveztük. Nem riogatott senki, nem volt semmi bajunk. Szoptattam, elvoltam a nagylányunkkal, vezettem a háztartást, elláttam az állatainkat, ugyanúgy, ahogy addig is. 😊 Nem fájt a hegem akkor már egyáltalán.
2022. máj. 7. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm a valaszod, 7es :)
2022. máj. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!