Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan mondtátok/mondanátok...

Hogyan mondtátok/mondanátok el a családnak, hogy babát vártok?

Figyelt kérdés

Valami kreatívval szeretnék előrukkolni. Előző terhességemet úgy közöltük, hogy vettünk egy cumit, mondván "nézzétek: ezt vettük az unokátoknak"! :)

Ötletek?


2010. okt. 18. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
mi az első uh fotót mutattuk meg nekik. volt akinek nem esett le egyből, hogy mi van a képen :)
2010. okt. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez az én kérdésem volt: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Végülis ugy mondtuk el,hogy szeptember 16án tartottuk a 24.szülinapomat este,anyum a kórházból kikérte a születésemkori papirokat,zárójelentést,pontosan mikor születtem meg ilyeneket. S akkor mondtuk a párommal h van nekünk is egy meglepink.Aki már 9hetes volt akkor.Most fél éves lesz hamarosan.:) Cumi aranyos ötlet.Kiscipő?


Egyébként szeret cumizni a nagy? Csak kiváncsiságból..

2010. okt. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az első pillanattól nem fogadta el a cumit. :) Most már 22 hónapos kisnagyfiú :)

Majdnem ő szólta el magát, mikor itt voltak a szüleim, és megpuszilta a hasamat és mondta hogy hugi :) Még szerencse, hogy senki nem figyelt éppen :)

2010. okt. 18. 15:46
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a baratnomek egy mesekonyvet vettek, es az elejébe beleirtak, hogy Kedves Mama es Papa, szeretnem, ha a kozeljovoben ebbol olvasgatnatok nekem. Unokatok

Nekik elso baba volt, de az alairas lehetne kislany unokatok. :)

Nekem nagyon tetszett.

2010. okt. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia

A fiad kezet foghat az én 2 éves fiammal. ég mi is várunk a tesó érkezésének bejelentésével. Erre a kis drága elkezdi simizni a hasam és húzza fel a mama előtt a cipzárt a felsőmön, hogy "tesó fázik". Mivel most kezdett beszélni, a nagyszülők vagy nem értették vagy nem akarták érteni. Legalábbis nem szóltak. 2-3 hét múlva tervezzük a bejelentést, és mindenképp valami olyan találok ki, amiben a fiam is benne van. Szeretném ha Ő közölné a tesó érkezését.

2010. okt. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Na ez aztán tele lett hibával! :( Bocs!
2010. okt. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
én az első ultrahangnál kértem képet(1000 ft volt,és semmi nem látszott rajta).A képet beletettem a fotóalbumunkba és elvittem a szüleimhez.Mondtam,hogy nézegessék meg,vannak benne új képek.Apu nézte először,és akkorát ugrott,amikor meglátta,hogy a feje majd a plafont verte:Azt kérdezte,hogy ez a tiéd,és össze-vissza puszilgatott.A nagy kiabálásra besereglett az egész család,és mindenki nagyon örült.Főleg,hogy Tesóm is babát várt akkor,fél év van a fiaink között.
2010. dec. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a karácsonyi vacsoránál. Pezsgővel a kezünkben, hogy akkor mi mondjuk az ünnepi beszédet, meg is volt, aztán a végén még hozzátettük, hogy akkor igyunk a születetndö babára is. Volt nagy csodálkozás!
2010. dec. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem december 23án derült ki, hogy kisbabánk lesz. :-) az volt az elsö, nem otthon töltött karácsonyunk, mert pont a párom szüleinél voltunk. Anyukámnak (is)augusztusban van a születésnapja, igy én ezt mondtam neki, hogy "van egy közös ajándékunk Mindnekinek, ami most még nagyon pici, de a születésnapja környékén már nagy lesz" ... nagyon örültek neki :-D
2010. dec. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

páromnak:

mik a terveid az elkövetkezendő öt évre?

ne kérdezd miért öt,csakúgy kicsúszott

anyunak:

nem kérek cigit,most egy darabig nem fogok dohányozni

párom szüleinél: pont betűtészta volt a leveshez,párom kirakta,hogy baba


nagyanyámnak kitettem az uh képet,és azt mondta bemutatom zigit,azért zigi,mert nemrég mégcsak zigóta volt,azóta persze embrió lett,de az embi nem hangzik olyan jól...tudom,hogy most még babra hasonlít,de nemsokára baba formájú lesz...


:):):)


kb így,szerintem ezt nem lehet frappánsan bejelenteni...legalábbis nekem nem sikerült :):):)

mindig eszembe jut a jennifer lopezes filmjelenet,mikor a tükör előtt gyakorolja,hogy mondja el a terhességét...kb nekünk is ilyen szerencsétlenül sikerült mindenkinek bejelenteni,remélem nektek jobban megy majd :)


sok sikert a bejelentéshez és boldog babavárást!

2010. dec. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!