Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen terhesen mondtáto...

Hány hetesen terhesen mondtátok el a gyerek (ek) nek, hogy jön a kis tesó? És miért épp akkor?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 15:15
 1/4 A kérdező kommentje:
bocs: hány hetes terhesen...
2011. okt. 2. 15:16
 2/4 anonim ***** válasza:
Miután elmúltam 3 hónapos. Egyrészről azért, mert egy korábbi terhességem korábban mondtam el, és sajnos elment a baba, utána elég nehéz volt megmagyarázni, hogy akkor most mi is van, másrészt, neki is kell idő, hogy felkészüljön rá. És még azért, mert nem tudtam már bizonyos dolgokat játszani vele, igen nagy már, 5,5 éves.
2011. okt. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hasonlóan, mint az első, amikor a második trimeszterbe léptem. A második babám elment sajnos, így óvatos voltam, de amikor lezárult az első 3 hónap, muszáj volt elmondani, mert korán látszott a pocim, és valahogyan el kellett magyarázni, hogy miért nem emelgetem, vagy játszom vele olyat, amit korábban gond nélkül. A nagy 3 éves, várja már a játszótársat, vannak kisebb unokatesók, és nagyon szereti őket.
2011. okt. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%
mi a 16-dik hét körül mondtuk meg mert addigra a genetikai vizsgálat is megvolt így tudtuk hogy nincs semmi rendellenesség és megtarthatjuk a babát.
2011. okt. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!