Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik a jobb télen, vagy...

Melyik a jobb télen, vagy nyáron nagy pocakosnak lenni?

Figyelt kérdés

2023. okt. 9. 09:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
58%
Nekem csak a télivel van tapasztalatom. Kifejezetten örültem neki, hogy a nyári melegben még csak az 1. trimeszterben jártam. Így is volt elég bajom a túlstimulációval (IVF terhességem volt).
2023. okt. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én január végén szültem, úgyhogy nincs mihez viszonyítanom, de nem bánnám, ha a második gyerekünk is téli lenne.

Szerencsére nem volt bajom az öltözködéssel sem. És mire jött a nyár, addigra elkezdtük a hozzátáplálást is, egy szál pelenkában kenhette ki magát mindenféle pürével :D

2023. okt. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Téli (végi) gyerekem van, szóval erről tudok csak nyilatkozni. Ahogy előttem is írták már mindenképpen nehézség az öltözködés (én extra fázós vagyok amúgy is , terhesen ez csak rosszabbodott)…Így a kabát alá jól felöltözve + 8-9 hónapos pocakkal esélytelen volt a kabátot összehúzni.:D Plusz ahogy a 3-as is írta vigyázni a csúszós utakon (volt, hogy el is estem).
2023. okt. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!