Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éjszakai vádligörcs ellen mit...

Éjszakai vádligörcs ellen mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

34.hétben vagyok.

Eddig Magnerotot szedtem (3x2-t), ami pár napja elfogyott és úgy gondoltam mivel a következő két hétben le is kell állni a magnéziummal, így szedem tovább az itthon lévő Magne B 6-ot.

Ebből két napig csak 4 szemet szedtem, tegnap éjjel durva vádligörcsöm volt kétszer is.

Ma 3x2 Magne B6-ot szedtem, de már most is érzem picit a vádlimban a feszülést.

Nyújtottam most lefekvés előtt.

Sok vizet iszom, nem fekszem egész nap, van már egy ovis kisfiam, akivel foglalkozom.

Ha begörcsöl, hogy lehet kimozgatni?

Ki mit tett ellene?

Volt aki nem hagyta el a magnézium szedését?


2023. okt. 10. 22:24
 1/9 anonim válasza:
29%
Keserűsót tégy a fürdővízbe!
2023. okt. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a MagneB6 nem vált be. Magnosolvot szedek, van némi görcs hajnalban, de nem vészes. Olyankor ki kell nyújtani, amennyire bírod, vagy ráállni. Nekem elég nyújtani.
2023. okt. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
20%

NEM VICC!


Aludj kemény, merev talpú cipőben!

2023. okt. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Nekem eddig a 33 hèt alatt 3x volt durva vàdligörcsöm,azóta nem is merek nyújtózkodni😂😂😂
2023. okt. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Bogica0616 ***** válasza:
100%
Az orvosom szerint lehet nyugodtan szedni magnéziumot nem fogja befolyásolni a szülést. Szoptatás alatt is javasolja. Azt használd ami bevált.
2023. okt. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Végig vádligörcsöm volt a magnézium nem.segített Sajnos.

Én ha már nagyon fájt megtornásztattam és lezuhanyoztattam forró vízzel.Vagy később már volt hogy ez se segített akkor bevettem 1 magneb6ot.

Végig szedtem a magneb6ot,csak ugye a végén már csak 1 szemet engedtek az éjszakai vádligörcsök miatt

2023. okt. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én magnosolvot ittam, meg gyógyszertárban vettem sima magnéziumot, valami noname márka, de nem volt benne más, csak magnézium. Azt szedtem marékszámra, mert irgalmatlanul keményedtem a második trimeszter elejétől kezdve, és igen, ha esetleg kimaradt, akkor éjszaka egy-egy nyújtózás után olyan vádligörcsöm lett, hogy napokig izomlázam volt tőle. A 37. héttől megpróbáltam elhagyni, akkor sűrűsödtek a görcsök, szóval inkább szedtem tovább. Így is 39. héten született a kicsi, szóval nem hinném, hogy befolyásolná. A naggyal nem voltak ilyen problémáim, ott a terhesvitaminon kívül nem szedtem mást, és még így sem volt keményedés/görcs, aztán ő meg 40. héten született, szóval az én kételemű mintámból kiindulva nem kéne, hogy a magnézium önmagában befolyásolja a szülést :D
2023. okt. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#7 jaigen, vádligörcs esetén nálam mindig egy erős pipatartás volt az, ami végül kihúzta az egészet, bár attól csak még jobban fájt, de hamarabb abbamaradt, mintha nem csináltam volna semmit.
2023. okt. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Neten talált praktikaként, lefekvés elôtt megettem egy banánt, és ittam hozzá egy pohár vizet. Nekem ez bevált a görcsök ellen.
2023. okt. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!