Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor ment ki hozzátok először...

Mikor ment ki hozzátok először a védőnő a szülés előtt, mit nézett akkor?

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 17:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szülés előtt kb.3 héttel jött ki,mert nem lehet tudni akár előbb is indulhat a baba:-)

Nem nézett semmit,maximum megjegyezte milyen szép a kiságy de csak beszélgettünk...persze gondolom azért ő megfigyelt mindent...!

2010. okt. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem, meg akarja nézni, "hova érkezik" a baba, de nem nézett meg semmit, csak a szokásos dolgait kérdezte, meg ellátott "jó tanácsokkal".
2010. okt. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kb 20 hetes voltam, mikor először járt nálunk. Nem nézett semmit, csak mindenáron rám akarta tukmálni az aloe verás termékeit...
2010. okt. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
1 héttel a szülés előtt jött,de csak azért mert éppen egy emelettel följebb járt és nem akarta,hogy elhanyagolva érezzem magam...Egyébként megállt a bejárati ajtóba játszott a kutyával majd miután semmi kérdésem,bajom nem volt el is ment.Miután a lányommal haza jöttünk a kórházból másnap jött és akkor járt először a lakásba.
2010. okt. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Elvileg a szociális és higiéniás feltételeket nézi, meg hogy hová érkezik a baba.

Ne gondolj nagy dologra, csak hogy van-e fürdőszoba, stb.

Nem nézi hogy van-e plazmád, meg ilyesmi. Azért nem árt tisztaságnak lenni, de mint általában. Nálunk leült a konyhában, és beszélgettünk. Látszólag körül sem nézett.

2010. okt. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Tehát általában diszkréten mérik fel a terepet :)

Azt hittem volna, van valami szabály, hogy hány nappal előtte kell felmérni a terepet...

Köszi a válaszokat!

2010. okt. 18. 17:50
 7/11 anonim ***** válasza:
Hozzám egyszer sem jött el szülés előtt...
2010. okt. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hozzám már 14 hetesen eljött, és most megint fog 20 hetesen. Én is azt hittem, hogy körülnéz, de nem tette. Igazából fogalmam sincs miért jött. Csak beszélgettünk.
2010. okt. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia, nálunk ma volt először a védőnő, 29 hetes vagyok.

Nálunk is leült a konyhába, és beszélgettünk.

2010. okt. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nálunk se volt szülés előtt soha pedig én már a harmadikat várom csak a szülés után jött ki mikor haza jöttünk a kórházból.
2010. okt. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!