Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megnövekedett anyajegy terhesen?

Megnövekedett anyajegy terhesen?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy a hónaljamon lévő amúgy is nagy, sötét anyajegy laposból kitüremkedővé vált. Nem is kicsit. Ez volt tegnap, ma már egy bőrgyógyász ránézett, de csak úgy szabad szemmel, azt mondta nem gond nem kóros, csak most ne használjak izzadásgátlót, borotvát, ne irritáljam… nekem ez kicsit kevés volt, holnaputánra magánba sikerült időpontot foglalni, de nem tudom addig hogy nyugodjak meg… olvastam, hogy a terhességi hormonok hatással lehetnek a pigmentekre, de itt nem a színével van gond. Volt valakinek hasonló?

34 hkm


2023. okt. 16. 08:37
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Nem lesz bajotok, az anya jeggyel. Szülés után is, le lehet szedetni. Terhesen igen képesek mindenre, a hormonok. Igen meg kell vizsgálni.
2023. okt. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy nagyobb a anyajegyem, anno azt mondta az orvos, hogy terhesség alatt nőhet, változhat a hormonok miatt. Szóval ne ijedj meg, de persze mindenképp mutasd meg.
2023. okt. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hormonok miatt nő terhesség alatt.
2023. okt. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!