Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt megnőhetnek...

Terhesség alatt megnőhetnek az anyajegyek a hason? Vagy bárhol?

Figyelt kérdés

2020. dec. 27. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
A hason igen, mert nyúlik a bőr. Láttam már olyat is, hogy halacska tetkóból a kilencedik hónapra bálna lett.😀
2020. dec. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, sőt, sötétedhetnek is. Doki azért ráleshet, ha az megnyugtat :) Nekem a mellemen nőtt meg, mivel a mellem is nőtt :D
2020. dec. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem az első terhességemkor lett egy anyajegyem a combom belső oldalán, egy olyan kidudorodós fajta. Elmentem vele bőrgyógyászhoz, azt mondta, hogy terhesség alatt teljesen természetes, hogy új anyajegyek nőnek, vagy korábbiak nőnek meg, de ha zavar leszedheti nekem. Úgy voltam vele, hogy szülés után leszedetem, mert pont ott van ahol összeér a combom. Végül nem került rá sor, mert szülés után teljesen ellaposodott, csak egy pötty maradt, úgy nem zavaró.

A második terhességemnél ez a pötty újra kiemelkedett, majd szülés után visszasimult. Másodjára már nem foglalkoztam vele.

2020. dec. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is lett jópár új, meg a régiek közül is volt amelyik csak nagyobb lett, de 2 olyan ia, amelyik kidudorodott. A lehető legrosszabb helyeken...az egyik a mellem alatt pont ahol a melltartó van (bár nem igazán hordok így hogy szoptatok), a másik a bugyi nyomnál xD hát... Egyiket sem szedi le a doki, mert hogy "jól néznek ki", meg most vírus van, meg szoptatok, most ne akarjam már...
2020. dec. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, megnőhetnek. Sőt, újak is keletkezhetnek. Ez teljesen normális.
2020. dec. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én szőrös lettem.. a hasam. Inkább lett volna anyajegy. 4 hónapos a babám,ez már így marad?!
2020. dec. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os, ha szoptatsz, addig valoszínűleg igen, utana halványodni fog, ne aggódj.
2020. dec. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!