Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nomrális, hogy fájdogál az...

Nomrális, hogy fájdogál az alhasam? Vagyis inkább húzódik?

Figyelt kérdés

22 hetes vagyok.

Tegnap és tegnap előtt is nagyon húzódott az alhasam. Volt, hogy már majdnem fájt. De inkább kellemetlen. Tegnap este óta bal oldalon van már csak ez az érzés. De csak ha sétálok, szóval, hogy ha ülök, vagy pihenek akkor nincs semmi baj. Vettem be magnéziumot, az enyhíti. (Semmi vérzés, semmi furcsa folyás)

Voltam háziorvosnál alap vizsgálaton, aki annyit mondott erre, hogy vegyek be nospát.

De aggódom. Még alig alig érzem amúgy a babát. Mellső fali méhlepény, plusz van némi túlsúlyom, ami sajnos inkább a hasamon van. De ez is aggaszt. Akkor érzem inkább, amikor lefele rúg, a hüvelyem felé, ami nagyon furcsa érzés. Néha éreztem máshol is, ami olyan volt mint a bélmozgás, de tényleg nagyon ritkán.

Genetikain 2 hete voltunk, ott igencsak mozgékony volt, de abból semmit nem éreztem.

Aggódom, de ennyivel menjek az ambulanciára? Ahogy ezt is írom, ülök, és nem fáj, nem feszül.

Valakinél hasonló volt?



#húzódás #magzamozgás
2023. okt. 17. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia. 23 hetes vagyok, nekem sokszor nem csak feszul, faj is, neha este aludni sem tudok rendesen annyira. Teljesen normalis, nyulnak a szalagok, no bent minden. Nekem van amikor a magnezium sem segit, fekudni pedig a 2 eves kisfiamtol nem tudok surun, megis egyszercsak magatol elmulik.

Ha nincs mas problema biztosan minden rendben.

2023. okt. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Nő a méhed,nő a baba,nő a szalagok,a hasizmaid kitágulnak.Amig nem görcsölsz,nem vérzel bajod nincs.teljesen jo,de pihenj és sok magnézium,vagy mozogjál vagy kismama torna.
2023. okt. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 🙂🙂
2023. okt. 17. 11:05
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy húzódik, feszül, hiszen, nő benned, tehát kinyújtja a méhedet, az azt tartó szalagokat, és arrébb tolja a belső szerveid. Ez valakinek fájdalmasabb, másnak kevésbé, vannak jó és rossz szakaszok. Na meg ugyanúgy lehetnek nem nőgyógyászati okai a hasfájásnak, mint nem terhesen.
2023. okt. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!