Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hogy bírta a cukorterhelést?

Ki hogy bírta a cukorterhelést?

Figyelt kérdés

Ma voltam terhelésen, egyszer kétszer megszédültem, de nem volt vészes. Hazaértem és reggelire ettem rizskását egy kis nesquik kakaóval, mert szédültem picit ismét, feltételeztem a cukor. Jobb lett, de ismét elkezdtem szédülni. Lehet ez még mindig a vizsgálattól? Mit csináljak, hogy helyre álljanak a dolgok a pihenés kivételével?

Kicsit bánom azt is hogy tettem kakaó port a kására, remélem túlzásba nem vittem. Habár sokan mondták vigyek valami péksütit a vizsgálat utánra, nem hiszem hogy abba kevesebb lenne :D


Ti hogy viseltétek? Jobban kell ma ügyelni az étkezésre ekkora “sokk” után vagy ha jól leszek lehet ugyanúgy minden?


2023. okt. 17. 11:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Nekem semmi bajom nem volt tőle. Persze nem volt jó íze, de már úgyis elég éhes voltam :D Szerintem logikusan elég ennyi cukor bőven mára, inkább vegyél be más tápanyagot, pl. fehérjét, zöldséget.
2023. okt. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
21%
Itt gyakorin nagyon sok cukorterhelés kérdést olvastam válaszokkal együtt,dem indeki szédült,háéyt,hányingere volt és cukros lötyi nem izlett,
2023. okt. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

75 gramm cukorra nem a legokosabb még 50et ráverni 😆

Kíváncsi leszek majd az eredményedre, nem lepne meg, ha extra magasra kiugrott volna az inzulinod, az lecsapja a cukrot és meg is van a rosszullét.

2023. okt. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Rám kb 2szer jött rám a hányinger míg vártam, de utána semmi gond nem volt. Én szendvicset vittem magammal, azt ettem meg utána.
2023. okt. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Semmi különös nem volt, sem közben, sem utána. Annyi, hogy a férjem szerint nagyon fél voltam pörögve, összevissza beszéltem minden hülyeséget.
2023. okt. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
A többség szokta bírni, maxkicsit émelyeg vagy megszédül a "cukor sokktól" (nagyon tömény, édes lötty ugye). Belőlem visszajött szinte egyből. Kaptam új időpontot pár nap múlva,ugyan ez volt. Megittam és alig értem ki a mosdóba. Megbeszéltem a dokival, hogy ez nem fog ígymenni, szerinte sem, befektetett "cukorprofilra" (asszem az a neve, lehet tévedek), nem terheltek meg, de folyamatosan mérték a cukrom evés előtt, után, megvolt mikor mennyit és mit kell ennem és milyen időnként mérik.
2023. okt. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindnekinek a válaszokat, azóta lett étvágyam jobban és tudtam normálisan reggelizni. :D az éhomi 4,1 a 120 perces 5,8 lett, úgyhogy HA jól tudom az szerencsére jónak számít :D


A második trimeszterbe olyan szinten kívánom az édeset, hogy csak na, (persze próbálom mértékkel ettől függetlenül), úgyhogy azért féltem az eredménytől 😅😅


Az, hogy miért szédültem, hat fene tudja, talán mert ekkora adagot meg nem kapott a szervezetem szegény 😅😅 reméljük így akkor a kis kakaópor meg a végére nem volt gázos


További szép napot mindnekinek!

2023. okt. 17. 12:27
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem a világon semmi bajom nem volt, se szédülés, se hányinger, még csak rosszul sem esett😄

Nekem az éhomi 3,9, a 120 perces 3,7 lett.

2023. okt. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
38%
Hát ha beesik a 120 az éhgyomri alá az lehet inzulinrezisztencia. Amikor a cukor még jó, az inzulin viszont már nem.
2023. okt. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem mondott rá semmit a dokim, sem az endokrinológus, csak hümmögött egyet🤷🏻‍♀️ Én is furcsálltam egyébként.
2023. okt. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!