Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Levették a streptoccust és...

Levették a streptoccust és úgy tűnik pozitîv lett az eredményem, mit fognak ilyenkor csinàlni?

Figyelt kérdés

Van már egy gyermekem, ott nem volt ilyen gond.

Most 37+3 napos terhes vagyok, és egy hete vették le a váladékot.

Elég fura a lelet,csomo minden van rajta, de a lényeg, hogy az eredménynél azt írja:

Mintában kimutatott mikróba:

Streptococcus agalactiae.


Sarjadzó gomba nem kimutatható.


Gondolom ez azt jelenti hogy streptoccocus fertőzésem van.

Nem is értem hogy, nem is megyek sehova hetek óta, szexuális életet se élünk olyan formában, bár nem gondolnám, hogy a férjemtől tartani kellene ilyen téren.

Ilyenkor most mit csinálnak? Teljesen elkeseredtem, amikor elolvastam mennyi sok bajt okozhat a babának. Akkor is így van, ha császàrral születik?

Egyébként ameddig nem születik meg, addig nem tudja őt megfertőzni?


2023. okt. 20. 14:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Mikor jártam nst-re ott egyik kismama kérdezte ugyanezt az ottani szülésznőtől, ő is úgyanígy kétségbe volt esve, mint te. A szülésznő mondta neki, hogy ezzel egyáltalán nem kell foglalkozni. Régebben nem is vettek kenetet, ez csak mostanában lett "divat ". Egyáltalán semmit nem jelent, császárnál amúgy automatikusan kapsz antibiotikumot, tehát ebben az esetben mindegy pozitív vagy negatív. Sima szülésnél pedig ha pozitív, akkor kapsz és kész. A szülésznő kb röhögött, hogy ezért nem szabad neten összeolvasni minden hülyeséget. Szóval nyugi, kapsz antibiotikumot és kész.
2023. okt. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!