Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A SOTE II. sz. Klinikán fogok...

A SOTE II. sz. Klinikán fogok szülni, mit pakoljak a kórházi csomagba?

Figyelt kérdés
2009. jan. 2. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:

A babának vigyél pelust,textilt is,popsitörlőt.

Krém és alkohol van ott.

Csak hazajövös cucc kell neki,amiben a kórházban van azt ott adják.

Majdnem 6 hós kicsi fiú anyukája

2009. jan. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Magadnak mit vittél?Mikor pakoljam össze a cuccomat?30hetes vagyok.
2009. jan. 3. 06:57
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Igaz, én még nem szültem, de nemrég befektettek a kórházba. Bár ez egy lepukkant kórház, amibe te mész, nem tudom milyen. Én alig vittem valamit, aztán rájöttem, hogy sokkal több mindenre van szükségem ott, és egy rakás dolgot hozattam még be.

Papucs, (2 egy fürdős, egy sima),hálóing, amit ki tudsz gombolni a szoptatáshoz, köntös, zokni, fehérnemű, tusfürdő, WC-papír (nálunk nem volt, de amúgy is higiénikusabb), esetleg egyszerhasználatos WC ülőke, nedves törlőkendő, fogkefe, fogkrém. Most ennyi jut eszembe, persze még lehet testápoló, esetleg aranyérkrém, mert szülés után sokszor ki szokott jönni. Ja, meg persze pohár, evőeszköz. Meg valami hazajövős ruha neked is, de ezeket összepakolhatod külön, és majd a férjed beviszi, amikor mentek haza, persze a pici cuccaival együtt. Szerintem lassan már elkezdhetsz összepakolni, jobb előbb, mint hogy kapkodva kelljen. ( a picinek még szoktak kis kesztyűt is, hogy ne karmolja össze magát.)

Aztán hátha jön valaki, aki tapasztaltabb, mint én, és kijavít, ha kell, vagy kiegészít. Azért remélem, valamit tudtam így is segíteni.

2009. jan. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2009. jan. 3. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!