Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pécsen mennyibe kerül a 4D...

Pécsen mennyibe kerül a 4D ultrahang a klinikán?

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:

10.000Ft!kb 20perc s dvd-t kapsz.


mi jövő 7végén megyünk mohácsra 4d-re. sokan odajárnak már Pécsről, mert a da vincibe már nagyon elszáll! ott szintén 10.000ft a vizsgálat, de 1órás! kapsz dvd-t, és fényképeket is. állitolag nagyon szép felvételeket készit a doki, már alig várom h ott legyünk:) második babám várom s a nemét sem tudjuk még, igy duplán izgis:)

2011. nov. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi is Mohácson voltunk és nagyon nagyon szuper volt,1órás igen,az egészet megkapod dvd-én+4 db képet,leletet.A Doki is nagyon szimpatikus,úgy beszélgetett a pocaklakóval,mintha kint lenne,nagyon részletesen meg is néz mindent.Úgy tudom,egyébként,hogy pécsi klinikán nem doki csinálja,bocsi ha tévednék
2011. nov. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. nov. 2. 19:28
 4/8 agleh ***** válasza:

Megtudnátok mondani, hogy pontosan hol van Mohácson a 4D ultrahang, mennyivel előbb kell bejelentkezni?

Mikor érdemes menni (hány hetesen)?

17 km

2011. nov. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
[link] Most már szerintem 2 héttel előbb,jelentkezz be,mert tényleg sokan mennek oda,de csak hétvégén van babamozi.27 hetesen a legjobb,mert akkor nagyon szépen látszik,nem kicsi nem túl nagy.A dokit ha hívod ő is elmondja merre kell menni
2011. nov. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Pécsett, a DaVincin 9900 ft a 4D vizsgálat, ugyanaz végzi aki a szül. klinikán is, persze a Vízer doki vizsgálata több, dehát ő külön kategória, az egyik legjobb az országban. Ez a csapat a Medisonban kezdte, talán 10 éve csinálják, szerintem a legjobbak a környéken.

[link]

2012. szept. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért ne felejtsük el, hogy Mohácson nem biztos, hogy olyan jó gép van, mint fent a Da Vincibe. Nem ismerem a mohácsi doktor Úr szaktudását, ezért erre nem alapozok. Viszont gép és gép között is különbség van!!!

Mind a kettőt volt szerencsém megnézni és sajnos van minőségbeli különbség a kettő között.

Egy alapos vizsgálathoz elegendő 20-25 perc, ebben az is benne van, hogy még a kicsi talpát is lemérik :)

A babamoziban pedig nemcsak az arcocska és a baba neme az érdekes,hanem a legfontosabb, hogy EGÉSZSÉGES legyen!!!

Ezekre azért érdemes figyelni...

2012. nov. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A képek színesek?
2014. aug. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!