Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+2 hetesen 2200 IU/L HCG...

5+2 hetesen 2200 IU/L HCG szint mennyire megfelelő? Nektek mennyi volt?

Figyelt kérdés
Szombaton volt >1000 IU/L

2023. okt. 24. 13:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Megfelelő. Nem tudom nekem mennyi volt, nem járok feleslegesen szúratni magam.
2023. okt. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%
Ha a Hcg emelkedik duplázodik, akkor terhesség rendbe van. 7. Héten van szivhang ja és pici még. Fölösleges a terhesség elején, sűrűn vérvétel.
2023. okt. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom,hogy ha duplázódik oké. Én se nézettem,minek, pénteken megyek dokihoz,6+4.
2023. okt. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Kórházban fekszem fenyegető vetéléssel, nem magamtól méricskélem. De itt ha kérdezek sem mondanak semmit, gondoltam összehasonlításként megnézek több eredményt is.
2023. okt. 24. 13:56
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon korai még a terhesség.

Sajnos a kórházban sem tudnak csinálni semmit ha vetélés lesz a vége.

2023. okt. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%
Azt sem értem igazából, hogy miért kell ezzel bent feküdnöd. Az égvilágon semmi értelme. Ők tartottak bent? Nem mondták el, hogy úgysem tudnak veled mit kezdeni? Nekem tizenx hetesen felajánlották az ügyeleten, hogy bent maradhatok megfigyelésen ha gondolom (kis vérzés volt, már múlóban, az okát nem látták), annak sem lett volna értelme. Neked gondolom még az ultrahangon sem látszott semmi. Magyarország ez egyáltalán?
2023. okt. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
De a viziten kérdezted,hogy ez normális e? Mit mondanak rá? Biztosan nem tágítanék addig.
2023. okt. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
5 napja bent fekszem, nem akarnak elengedni. A mai napon az eddigi üres petezsákomban kifejlődött egy 2 mm-es embrió, minden értékem rendben, csak időszakosan vérzek és görcsölök. A fejlődés miatt nem engednek haza, de otthon is ellehet vetélni véleményem szerint, vagy mentőt is hívhatunk. Ha kérdezek, sablon szöveggel hárítanak. :(
2023. okt. 24. 14:51
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A kórház nem börtön. Ha akarsz, akkor hazamész és kész. 5+2 hetesen ez az érték normális.
2023. okt. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan kérdezem, hol a fenében van ez a kórház? Ennyire nincs páciensük? Nyugodtan hazamehetsz ha akarsz, olyan nincs hogy nem engednek el. Mi a tervük a vetélésre? Bevarrják a méhszájadat, vagy majd attól marad meg a baba, hogy bent fekszel? 🤦‍♀️ Félre ne érts, szorítok hogy minden rendben legyen, de ezer százalékig biztos vagyok benne, hogy otthon is ugyanaz lesz a terhesség kimenetele. Ha látják méhen belül a terhességet, én nem maradnék ott egy percig sem tovább.
2023. okt. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!