Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fenèkből jött vèrzès 29...

Fenèkből jött vèrzès 29 hetesen? Aranyèr lenne?

Figyelt kérdés
Biztosan onnan jött, mert külön megnèztem.Lehet aranyèr?A terhesgondozàsos nőgyògyàszom tud rà ìrni kenőcsöt?Nektek mi okozta a vèrzèst?

#terhesség #Fenèkből jött vèrzès
2023. okt. 27. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy aranyér, vagy fisszúra. Proktológus segíthet. A terhesség későbbi szakaszában jellemző a székrekedés, a hormonok miatt.
2023. okt. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen jöhet vérzés, az erőlködéstől. Ha elmúlik, akkor oké. Ha nem múlik el a vérzés, akkor orvos sürgősen.
2023. okt. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem kell erőlködnöm soha.Napi 1x 2x elmegyek wc-re.Màr vagy a 20.hèttől voltak szèkelès utàn ilyen kis halvàny piros pontok a wc papìron,de most először több volt.
2023. okt. 27. 10:51
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja most elmentem pisilni ès azèrt megnèztem ott is ès megint csak nagyon halvàny kis piros pontok vannak 🤷‍♀️
2023. okt. 27. 10:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Én első szülés után lettem érzékeny erre, simán lehet aranyér. Most második gyerekkel is előjön néha, pedig én aztán tökélyre fejlesztettem ezt a "simán csak kiengedem ha jönni akar" dolgot, de ha egy picit keményebb a cucc vagy nagyobb adag, már érzem, hogy nem az igazi. Kenegetem rendszeresen reparonnal és tényleg egyáltalán nem nyomok, nem erőlködök, így nincs gond. De lehet ilyentől is vérpötty, ha nem múlik vagy súlyosbodna, orvos.
2023. okt. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!