Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A szules beindulhat magatol...

A szules beindulhat magatol ha nem mozgok sokat hanem inkabb pihenek? 38 hkm

Figyelt kérdés

32.-tol 37. hetig fekudnom kellett koraszules veszelye miatt, tobb baj is volt (1.5cm mehnyak, korosan keves magzatviz) ezert tenyleg csak wc-re es tusolni keltem fel. Miutan betoltottuk a 37. hetet ugye elmult a koraszules-veszely, visszaalltam a kis hazimunka rutinomhoz itthon+a kutyaval megyek napi 3-4 kort, de a nap tobbi reszeben pihenek a kanapen, elvezem az utolso lustalkodos napokat. A nyakdugo mar 4 napja elment.

Anyosom szerint viszont sokkal tobbet kellene mennem ide-oda, tornazni mert hogy igy nem fog beindulni a szules, es majd biztos inditani kell…en ezt nem akarom elhinni hogy ha valaki pihen az utolso hetekben akkor annak nem fog beindulni es csak a tulhordas es az orvosi inditas a lehetosege.. kerlek mondjatok hogy ez hulyeseg es van aki ugyanigy inkabb pihent ahelyett hogy ment volna egesz nap mint a veszett eger :D



nov. 1. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
Hülyeség, pihenj nyugodtan.
nov. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én mászkáltam, mégis indítani kellett...

Pihenj nyugodtan.

nov. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség. Beindul akkor is ha pihensz, ha túlhordod és/vagy indítani kell, az nem a pihenés miatt lesz.
nov. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
37 hetesen övsömöröm lett, mozdulni alig bírtam a fájdalomtól, 38+3-ra szültem.
nov. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
De kedves, ez a mama. Anyósod honnan szedi ezt, hogy mozogsz akkor indul a szülés? Aki szülésig ágyba fekvő, annak is indul a szülés. Anyósod nak mozgaskor indult be a szülése?
nov. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

36. héten kerültem be a kórházba burokrepedés miatt (előtte jöttem-mentem, mint a mérgezett egér, intéztem a felújítást).

Másnap indították, sikertelenül, következő nap szintén, semmi nem történt, pedig a kórházban is mozogtam, sétáltam, lépcsőztem... egyszerűen csak nem akart kibújni :)

Voltak benn szobatársaim is, akik indításra vártak, "szaladgáltak" a lépcsőkön fel-le, de egyikről sem hallottam, hogy sikerrel jártak volna, úgyhogy az a tapasztalatom, hogy nem nagyon függ össze 🙂

Végül 37+1 hetesen sikerült természetes úton szülni, de csak épphogy megúsztam a császárt.

nov. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!