Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2023-romba megnőtt a terhesség...

2023-romba megnőtt a terhességek száma, vagy csak nekem tűnt fel ez?

Figyelt kérdés
Kisvárosba lakom, és idén rengeteg kismamát látok. Pedig azelőtt ritkán láttam az utcán, vagy csak a nyáron láttam babát várni. Ősszel és télen nem láttam terhest, meg kora tavasszal.

2023. nov. 2. 07:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

Pedig akin nyáron lehet látni, hogy terhes az korábban lett az.

Amúgy nyáron rövidebb, vékonyabb ruhák vannak, kevesebbet takarnak.

2023. nov. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Mert ruhába kevésbé látszik, aránylag egyforma a születési arány minden évszakban. Valamiért most jobban figyeled, hogy ki kismama. Én pl terhesen csodálkoztam rá, hogy mennyi kisbaba meg kismama van a környéken, addig nem foglalkoztam velük, meg többet jártam ugye olyan helyekre, ahol kismamák, kisbabák vannak (védőnő pl, a védőnő rendelője környékén nyilván több egyidőben a kismama meg babakocsis, mint a moziban vagy szórakozóhelyen).
2023. nov. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
9%

CSOK generáció

Ingyen tízmilliók

2023. nov. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%

2023-ban.


És kizárt, hogy olyan ütemben nőtt volna, hogy neked ránézésre feltűnjön, mert az demográfiai katasztrófához vezetne. Inkább csak jobban figyelsz erre.

2023. nov. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

Valamilyen statisztika alapján átlagosan azt hiszem szeptemberben születik a legtöbb baba. Illetve nyáron, július augusztus is gyakoribb mint a többi.

Nyáron kevesebb a ruha, jobban feltűnik a kisebb pocak is, mint télen a sok réteg alatt.

2023. nov. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
23%

"Valamilyen statisztika alapján átlagosan azt hiszem szeptemberben születik a legtöbb baba."

. Ja, mint a viccben:


"A rendőr megállítja a szabálytalanul előző Ladát és a vezetőjét 500 forintra bírságolja. Az autós mentegetozni próbál:

- Mondja biztos úr, ha tudok olyan találós kérdést feltenni önnek, amire nem tud válaszolni, elengedi a bírságot?

A rendőr igencsak kedveli a találós kérdéseket, így rááll az alkura.

- Tudja - e mikor születik a legtöbb gyerek?

- Nem én.

- Hát a kilencedik hónapban.

A rendőr továbbengedi mert így szólt a megállapodás. A legközelebbi szabálysértot aki fennakad a hálóján már ő kérdi.

- Uram! Ön szabálytalanul közlekedett, ezért megbírságolom. De ha egy találós kérdésre megfelel, akkor továbbengedem.

- Halljuk! - válaszol az autós

- Melyik hónapban születik a legtöbb gyerek?

- Sajnős nem tudom! - válaszolja bánatosan az autós.

- Ilyet nem tudni, hát szeptemberben! - vágja rá sugárzó arccal a rendőr."

2023. nov. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
6, érdemes statisztikát nézni, van szezonális ingadozás. Az év 3. negyedévében van a legtöbb születés (aug és szept nyomja meg).
2023. nov. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkább feltűnhetne egy helyesírás szótár a közeledben. Komolyan felnőtt ember így írjon...
2023. nov. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
2023-romban 🤦🤦🤦
2023. nov. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
36%
Januárban szülök és igen most sok januári februári baba is lesz.
2023. nov. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!