Lehet ebből baba?

Figyelt kérdés

Kis testvért szeretnénk. Ebben a hónapban kezdtünk próbálkozni. Menszeszt követően 2 nappal amikor nem jött meg, teszteltem. Negatív eredmény lett. A hasam és a derekam viszont iszonyatosan fáj. (első terhességnél is voltak alhasi panaszaim de nem fájt ennyire..)


Jelenleg 6 napja késik. Erős fájdalmaim vannak. Foglaltam orvoshoz időpontot. Majd csak szerdán mehetek ha addig nem jön meg. Mit gondoltok érdemes tesztelnem még egyet pár nap múlva vagy ebből már nem lesz baba?


Még egy kérdés, 2 éve császároztak viszont most istentelenül fáj valamiért. Menszesz előtt szoktam érezni de nem így. Felfázás szerintetek okozhat ilyet?

Munkámból kifolyólag sokszor vagyok vizes.


26 n


2023. nov. 3. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Milyen napszakban csináltad a tesztet?

Ha napközben vagy este, mutathat fals negatívat.

De ha rendesen reggeli vizeletből, akkor ha negatív, ott valami más gond van.

2023. nov. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Napközben mert a kislányomat akkor is kimutatta, feltételeztem talán most is. Őt a reggeli és a délutáni is mutatta.
2023. nov. 3. 15:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sztem egy jó kis gyulladásod van. Emiatt simán késhet is
2023. nov. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez betegség inkább, mint terhesség. Heged gyulladt.
2023. nov. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
96%
Nekem nem mutatta a teszt este, amikor sok víz volt bennem, de reggel erős pozitív volt, csak azért kérdeztem.
2023. nov. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!