Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jövő hét en kedden lenne a...

Viktória.3 kérdése:

Jövő hét en kedden lenne a nem várt de most érzek alhasi fájdalmat enyhe émelygés vajon miért??? Lehet baba a dologban??

Figyelt kérdés

2023. okt. 17. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert túlfigyeled magad és beképzelsz mindent a terhesseg reményében.

Nem, ennyivel korábban ez nem lehet baba.

2023. okt. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Bebeszeled magadnak a tuneteket, azert van.

A tuneteket terhessegben a HCG okozza, az pedig NEM termelodik az esedekes menstruacio elott. Tehat nem, nem az okozza a tunetek

2023. okt. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan úgy gondolom, mint 1...

Bekepzeled, annyira akarod.

Ha baba lenne a dologban, azt kizárt, hogy 1 héttel elöbb érezd. Ezek a tünetek jellemzőeb az 5-6.hét fele kezdődnek. Ami ugye késés után 1-2 hét.

2023. okt. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a 5. Héten kezdődött a hányás onnan tudtammeg abból hogy nem jött meg. Beképzeled.
2023. okt. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, alhasi fájást és émelygést 1000 más dolog is okozhat. Egyik leggyakoribb okozó lehet egyszerűen a stressz is. Agyalsz, hogy terhes vagy-e.
2023. okt. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Beképzeled ezeket.Nekem is volt émelygés, hasfájás, petefészekszurkálás mégsem voltam terhes ezekben a hónapokban amikor ezeket éreztem ovuláció után. Amikor terhes lettem az ég egy adta világon nem éreztem semmit, éltem az életem nem gondoltam/stressszeltem rá.Ekkor fogant a babám.
2023. okt. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolok az első várandósságom is úgy volt a meszi előtt egy héttel pozitívat teszteltem rendszeres menszi mellet is nem értem minde nő más miért kell egyből kővel dobálni
2023. okt. 18. 01:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Senki sem kövelt meg. Oké akkoe tesztelj egy héttel korábban mint az előző terhességednél nyugodtan.Csak akkor nem értem miért kérdezel.Sőt a kérdésed nem is erről szól amit leírsz a hetes kommentedben, hanem arról hogy fáj a hasad. Tesztelj mi honnan tudjuk hogy baba lehet e a dologban? Ha szexeltél védekezés nélkül akkor igen.Viszont úgy gondolom és sokan többen is akik kommenteltek hogy az émelygés és a hasfájás nem terhes tünet most ebben a szakaszban amiben vagy 1 héttel a nemvárt elött ez nem az.ez beképzelt tünet.
2023. okt. 18. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tesztelj menszi elött egy héttel, csak nem ez a kérdésed.
2023. okt. 18. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!