Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetesen felújítás?

31 hetesen felújítás?

Figyelt kérdés

Azokra vagyok kíváncsi, akik hasonló cipőben jártak, hogy bírtátok ennyi idősen a lakásfelújítást, miben tudtatok segédkezni?


Nem emelek, de bútorokat szerelek, segítek a festésben a férjem már ezektől is kivan, hiába mondom neki, hogyha sok azt úgyis érzem és akkor nem csinálom.


2023. nov. 4. 15:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha bírod akkor hajrá. Festés közben sokat szellőztessetek.
2023. nov. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, folyton nyitva az ablak, plusz szűrőmaszkban dolgozom, mert utálom a szagát.
2023. nov. 4. 16:00
 3/10 anonim ***** válasza:
42%

Mi elhalasztottuk akkorra mikor a gyerek már 1 éves volt. Mert féltem hogy megszülök és egy rumlis kuplerájba kell hazahoznom vagy nem is tudom.

Nálunk padlócsere , járólapozás, festés, konyhabútor csere volt.

Festés korábban is volt de semmit nem hagytak csinálni, állandóan kispadra küldtek, azt hittem megöl az unalom...

2023. nov. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
35 hetes múltam, most csináljuk... de sokat keményedik a hasam, sokat pihenek, amikor már úgy érzem, nem bírom.
2023. nov. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37 hetesen is csináltam, volt hogy fájt a hasam, lefeküdtem a földre mert más nem is volt még akkor a házban. De kész lettünk pont.
2023. nov. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

39.héten gondoltam egyet, kifestettem 3 nap alatt az egész lakást 🤷‍♀️ annyira unatkoztam.

Bútor pakolással, gletteléssel, festéssel, takarítással mindenestől egyedül.


Jól esett

2023. nov. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
#6 persze persze
2023. nov. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Addig csináld amíg bírod, amíg nem szülsz meg. Meg amíg az árak, jobban fel nem mennek.
2023. nov. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
30 hetes terhesen kezdtuk felujitani a lakast, parkettaztam, festettem es butorokat szereltem ossze a ferjemmel. Felfujhatos matracon aludtunk majdnem a vegeig, mire megjott minden butor. Inditottak is vegul. Problemamentes terhesseggel semmi bajod nem lesz.
2023. nov. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%

#6

Jó kis lakás lehet vagy összecsaptad, nálunk 120 m² a festő több mint egy hétig csinálta. Férfi, nem volt terhes és nem is pakolt.

2023. nov. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!