Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Költözés, felújítás az utolsó...

Költözés, felújítás az utolsó hónapokban?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki, hogy Május végéig ki kell költöznünk, mert eladtuk a lakásunkat. Kinéztünk egy házat. Erre visszalépett az eladó. Szóval még nincs új ház... Keressük folyamatosan. Tehát szerintem június, júliusban tudnánk leghamarabb beköltözni... De számolni kell azzal is, hogy némi felújítás is biztosan szükséges. Addig szülőkhöz költözünk. Augusztus közepére vagyok kiírva. Nagyon aggódom, hogy nagy pocakkal hogy fogom bírni a költözést. Lehet megcsúszik minden és készen sem leszünk, mire a pici megszületik. Nagyon bekavart ez a visszalépés. Azóta tiszta ideg vagyok. Ti mit gondoltok erről a helyzetről? És már van egy 3 évesem is. Őt is kitenni mindennek... Nem így terveztem...
2017. márc. 12. 23:26
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, és a június az optimista eset, ha sikerül hamar másik házat találni...
2017. márc. 12. 23:28
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi amint hazaértünk a kórházból már pakoltunk is, a védőnő is csak élével araszolgatva tudott bemenni a babához mert mindenhol bútorok és dobozok voltak.. Délelőtt szültem, délután kezdték festeni a szobákat... A baba semmit nem vett észre, szinte mindig aludt, pl az ágya is csak 1 hetesen lett összerakva..
2017. márc. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

(Nálunk azért alakult így mert nem tudtuk melyik házban fogunk lakni, abban amiben papámmal éltem (2 nappal a temetése után szültem), vagy a szomszédban ahol anyukám lakott, a párommal is csak akkor költöztünk össze mikor megszületett a baba.. Úgyhogy jó nagy katyvaszok voltak itt ötünk cuccaival..

#2)

2017. márc. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én inkább olyan dolgokat csinálnék amiböl nem lehet baj,kérjétek meg akit csak tudtok hogy segitsen.Nem kell ülve végig nézni ahogy mások tesznek vesznek,de szerintem inkább "tedd magad tartalékra" :D ne idegeskedj,kezd el lassacskán szervezni a segitséget :) nálunk 2hét mulva esedékes a renoválás,én még csak 5 honapos terhes vagyok,de csakis olyan dolgokat csinálok majd ami nem veszélyes a babára :)
2017. márc. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én május közepére vagyok kiírva, és április közepén költözünk az albérletből a saját házunkba. Nekem az a jó, hogy a férjem és a szülők rengeteg terhet levesznek a vállamról. Pl. anyósom takarította meg az ablakokat. Én már most elkezdtem dobozolni a nem használatos cuccokat. Pl. téli ruha, könyvek, stb. Neked nincs valaki aki tudna segíteni? Segítség nélkül nehéz lesz. 😞
2017. márc. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Arra én is gondoltam, hogy már most elkzedek szelektálni, dobozolni, kidobálni a felesleges cuccokat. Pl. a téli ruhákat már valóban el lehet pakolni és a sok könyvet Lassan haladok szekrényről szekrényre. Biztosan lesz segítségem, csak nehézkes, mert apukámat frissen műtötték, így anya még nem tud mellőle elmozdulni, de remélem mire a beköltözős, takarítós, pakolós időszakhoz érünk már ez nem lesz akadály, mert szépen javul szerencsére. Anyósom messze lakik és még dogozik is, így ő nem hiszem, hogy sokat tudna segíteni, de ha egy-két hétvégére megkérem, akkor biztos eljönne...vagyis remélem! A férjem is nyugtat, hogy ne pánikoljak, de azért ez a visszalépés nagyon keresztbe húzta a számításainkat és idegesít, hogy még nincs semmi fix kilátásban. :/ Folyamatosan lesem a hirdetéseket, de már kivülről fújom, semmi új feltéve. Horrorisztikus áron akarják adni a legputrisabb házakat. Nem ijedünk meg a felújítástól, de azért nem akarom, hogy az egészet szét kelljen verni és legalább, ha reális áron adnák...

Köszönöm a válaszaitokat! Engem nagyon megnyugtat, hogy nem vagyok ezzel egyedül és ti hogyan oldjátok meg. :)

2017. márc. 13. 10:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Mikor szültetek végül? Hányadik hétig felújítás ment? Meddig birtátok? Miket csináltatok?
2023. nov. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!