Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi a normális számú napi...

Mennyi a normális számú napi keményedések száma?

Figyelt kérdés

35+4 vagyok, pár hete gyakrabban keményedik a hasam, egyszer kétszer volt, hogy fájt is. Sokszor lepihenek, de mihelyst elkezdek valamit, megint jelentkeznek a kemenyédesek. Már volt olyan, hogy néztem, nem rendszeresek-e. Mennyi a napi keményedések száma, ami még elfogadható?

Magnéziumot szedek, de nem vettem észre, hogy jobb lenne a helyzet.

Csütörtökön megyek uh-ra.


2023. nov. 4. 16:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve ettől függetlenül ki lehet húzni a végéig vagy akiknek sokat keményedett a hasa, azok előbb szültek?
2023. nov. 4. 16:54
 2/6 anonim ***** válasza:
97%

Nekem kb. félidőtől keményedett. Sok pihenéssel, később ágynyugalommal (rövidült méhnyak miatt) kihúztam a végéig.

Milyen és mennyi magnéziumot szedsz? A Magnerot pl. 500 mg/tabletta, nekem napi 3x kellett szednem.

2023. nov. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Először Magnosolvot szedtem, napi egyet, most Magnerot 2x2. Lehet, hogy emelnem kellene 3x2-re?
2023. nov. 4. 18:04
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3x2 tökéletes, emelni kell az adagot. Szülésig ki kell bírni. Sok pihenés és magnézium.
2023. nov. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Magnerotot általában 3*2ben kell szedni, próbáld ki, jobb-e ha emeled az adagot
2023. nov. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm! Én örülnék, ha decemberi lenne!
2023. nov. 4. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!