Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két napos késésnél nem kellene...

Két napos késésnél nem kellene sokkal erősebbnek lennie? (Pozitív teszt)

Figyelt kérdés

Tudom, hogy rengeteg ilyen kérdés van szinte naponta, de ha egy pillantást vetnétek rá nagyon hálás lennék. Ez az első próbálkozós hónapunk és elvileg nem is pont jókor voltunk együtt, bár nem figyelem és nem is tudom pontosan mikor szokott lenni az ovulációm, de általában pontos 28 napos ciklusaim vannak. Szombaton kellett volna megjönnie, de semmi tünetem. Egyértelműen látom a 2.csíkot, de két napos késésnél azt gondoltam már erősebb lesz, nem tudom ez egyáltalán számít-e.

Nektek mi a véleményetek róla?

[link]


nov. 6. 16:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%

Tényleg van ott csík, deaz is igaz, hogy nekem pl. már a nemvárt napján erősebb volt.

Tesztelj 2 nap múlva reggeli elsőből.

nov. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Lehet, hogy később volt az ovud. Tesztelj pár napig reggelente és figyeld, hogy erősödik -e.
nov. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
20%
Ez nem pozitív, de később tesztelj még. Ebből bármi lehet, akár terhesség is. Szorítok a pozitív tesztedért. Első baba lesz?
nov. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Közben most látom, hogy törlődött a link.

[link]


Igen első baba :) Köszönöm az eddigi válaszokat!

nov. 6. 16:55
 5/14 anonim ***** válasza:
3%

Ez totál erős pozitív

Ha jòl làtom a teszt csík erősebb a kontrolnál

(gondolom nem

a pisis végét fogod :)

Gratulálok

nov. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez hogy lenne totál erős?!

Amúgy nekem 2 nap kesésnél egyformák voltak a csíkok.

nov. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A felett fogom, ahol jelzi, hogy bele kell mártani, szóval nem a "pisis" résznél, de az erősebb az a kontroll csík.
nov. 6. 18:57
 8/14 anonim ***** válasza:
7%

Jaj mert nemvolt egyértelmű*

Én mindig a másik végét fogom ezért gondoltam hogy erős pozitîv

De akor bocsànat

nov. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
Nyugi. Nekem ugyanilyen gagyi tesztem volt akkor, mikor meg kellett jönnie. A 10-es kicsit jobban látszott, a 25-ösre meg szerintem itt sokan azt mondták volna, hogy teljesen negatív (élőben én léttam, de halvány volt nagyon). Aznap nézettem HCG-t, és 126-os volt...
nov. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ovu után hány nappal vagy?

Igazából az számít nekem 15. Napon jön meg ovu után így nekem 5 nappal 10 dpon volt ilyen tesztem. Neked ha 10 napos a luteálisod akkor teljesen jó. Ha nem tudod mikor volt ovud akkor meg ha csak 2-3 napot csúszott attól is halvámyabb lehet, de akár az is lehet lassabban termelődik a hcg.

nov. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!