Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hét + 3 napos vagyok ma a...

5 hét + 3 napos vagyok ma a munkahelyen megeröltettem egy kicsit magam lehet belőle baj?

Figyelt kérdés
Nehéz kocsikat kellett tolnom, az egyik alig akart mozdulni és érzetem egy kis fájást a hasamba meg nyilalást. Lehet belőle valami baj???? Nem tartott sokáig meg nem nagy fájdalom volt hanem az az elviselhető. Remelem nem lesz semmi baj nagyon aggódok

2023. okt. 27. 04:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Orvos. Bejelented, hogy babát vársz, súlyos fizikai munkát nem végezhetsz.
2023. okt. 27. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt senki se tudja megmondani előre. Nagyon fiatal a terhesség... vagy lesz baj vagy nem. 🤷‍♀️ Csúnyán fogalmazva vagy megmarad vagy nem. 12 heti uh után nyugodtam meg én is.

Kitartás! :)

2023. okt. 27. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

Nem tudjuk. Miért kellene tudnunk? Neked kellene megtanulni felelősséget vállalni.

Vagy hogy gondolod? Eskü komolyan kérdezem. Ha nekem, meg a kolléganőmnek semmi baja nem lett, pedig tízkilós rekeszeket cipeltünk naponta többször, és leírom, hogy nyugi, ne aggódj, neked sem lesz, azzal enyém a felelősség, ha neked mégis lesz bajod. Mert én azt írtam?

Tényleg szeretném ezt tudni. Hogy miért kell a saját érzéseinkről, döntéseinkről, meglátásainkról másokat kérdezni, miért nem tudunk saját önbizalmat kialakítani, amivel nincs szükség senki vélemênyére a környezetből.

És így akarsz élni, így akarod a gyerekeket nevelni?

Mert olyan is lesz ám, aki azt írja, hogy a terhesség nem betegség, biztosan a munkát akarod megúszni.

Mindenki mást fog írni. Azt, ahol ő tart ágyban.

Én ott tartok, hogy elképedek ezen, hogy komolyan gondolod, hogy mások mondják meg neked, hogy lesz-e baj.

2023. okt. 27. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ha nem tetszik a kerdes megis mi a f@sznak irsz? Egy szimpla kerdes volt ember nyugodj mar le🤦🏻‍♀️

Es bocs mar hogy elso terhessegnel mindent IS tudni akarok!

Velemenyekre voltam kivancsi, ne haragudj legkozelebb majd kikerem elsonek a TE velemenyedet remelem ugy majd megfelel🥰

2023. okt. 27. 06:09
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Erre nagyon odakell figyelni ilyen korai terhességnél.Nem tudni ìgy láthatatlanba hogy lesz e belőle baj vagy nem. Vetélés következhet be ha megerölteted magad.De nem kell stresszelni a legrosszabbra gondolni.A legfontosabb hogy nyugodj meg mert a stressszel csak ártassz a magzatnak. Ne eröltesd meg magad mégegyszer ennyire.
2023. okt. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy kis megerőltetésből tuti baj lenne, már rég kihalt volna az emberiség. Kicsit figyelj oda jobban magadra, de ne parázd túl, mert oltári nehéz hónapok, évek (gyereknevelés) nézel.
2023. okt. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyitől elvetélsz, akkor amúgyis életképtelen a terhesség. Ennél sokkal többet kibír a szervezet és egy növekvő embrió.

De a munkaköröd szempontjabol érdemes átgondolni, meddig tervezel dolgozni.

2023. okt. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!