Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 és fél hetes terhes vagyok?...

5 és fél hetes terhes vagyok? Barnázásom van és néha egy kis vér. Aztmondták 12 hetes korig ez normális. Szerintetek is?

Figyelt kérdés
Járt már valaki így?

nov. 8. 10:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Azért egy dokihoz elmennék a helyedben.

Nekem a 7.héten volt barnázás, szerencsére pont aznap mentem volna amúgyis a dokimhoz. Megnézett, mondta hogy a baba rendben van, semmi vetélésre utaló jel nincs szóval nyugodjak meg, ez előfordul. De nekem kellett az ő "szava", meg hogy megnézzen, nem nyugodtam volna meg attól hogy itt a gyakorin azt írják h megeshet persze, nyugi...

nov. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Az erős túlzás, hogy normális. Nekem például vetélés lett belőle. Van, akinél meg semmi baj nem lesz, de azért az optimális az, ha egy kismama nem vérzik.
nov. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Nekem azt mondta az orvosom, hogy terhesseg alatt soha semmilyen formaban nem normalis dolog a verzes, a barna es a rozsaszin folyas is vér.

Nem mindig lesz belöle veteles, de kivizsgalast igenyel.

Nekem volt egyik terhessegemnel ilyen verzes szerü. Sajnos az embrio meg allt a fejlödesben.

nov. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Sajnálom nagyon részvétem,a vetélések miatt.Kérdező terhes vagy,de orvoshoz vagy ügyeletre mennyél el megnyugatatás képpen.
nov. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség alatt a vérzés sosem normális, mindig minden nőgyógyász elmondja hogy azonnal orvos!
nov. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

Sógornőm is azt hitte normális a vérzés és nem ment orvoshoz .azt mondta,azért nem ment,mert sokak vereznek terhesség alatt...

9 hetes volt a magzat amikor elvetélt...

nov. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Menj nőgyógyászhoz, mert nem normális. Okozhatja csak ártalmatlan vérbőség, okozhatja mióma vagy sajnos más is, pl. megállt a baba a fejlődésben, amivel nem tudnak mit csinálni, de okozhatja progeszteronhiány, amire kaphatsz hormonpótlást. Sokan véreznek terhesség alatt és sokféle kimenetele van.
nov. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Persze természetesen jártam sürgősségin nőgyógyásznál. Vérvételen is voltam itt kiderült nem kell Anti D szednem, mert RH pozitív vagyok. Ultrahangon is megvizsgáltak rendben volt minden és a méhszájam is zárva volt.Terhesvitamin, folsav és magnézium szedése javasolt és sok pihenés.
nov. 8. 12:37
 9/14 anonim ***** válasza:
59%
Dehogy normális..Azonnal indulnék orvoshoz.Mert lehet progeszteron hiányod van és azt bizony kezelni kell a terhességed érdekében.Én nem vérezgettem se nem barnáztam de ha előfordult volna biztos hogy rohanok az ügyeletre.
nov. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet veled kérdező?
nov. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!