Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bekerültem a kórházba, 30...

Bekerültem a kórházba, 30 hetes kismama vagyok, és kaptam tüdőerősítő injekciót a baba miatt, és nagyon fáj a a helye pedig már délelőtt kaptam. Ez normális?

Figyelt kérdés
2023. nov. 5. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem kellemes érzés az biztos. Nekem volt olyan, aki nagyon jól adta de volt olyan is, aki pont olyan helyre szúrta, ahol volt valami ideg, mert lezsibbadt a lábam hirtelen és utána is fájt a helye. Ne aggódj. El fog múlni a fájdalom. A gyermekért megéri.
2023. nov. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Ahogy az előző írta. Normális és elmúlik, a gyerekedért bármit. Ki fogod húzni ezt a terhességet, szülésig. Miért kerültél, kórházba?
2023. nov. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat

Délelőtt egy alvadt vér darab távozott belőlem, de nst-n, ultrahangon, és vérvételen is minden rendben volt

Megfigyelésre bent tartanak, de nem tudják megmondani mitől volt.

Azóta semmi.

2023. nov. 5. 19:05
 4/8 A kérdező kommentje:
11:40korul kaptam az injekciot de meg mindig nagyon faj a helye
2023. nov. 5. 19:16
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Egykis vizes ruhát tegyél rá
2023. nov. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
És még fog is fájni. Ez ilyen, nagyon kellemetlen.
2023. nov. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyébként visszeres lábam, akkor is adhatták ezt az injekciót, nem függ össze?
2023. nov. 5. 21:41
 8/8 A kérdező kommentje:

Sajnos olyan szinten faj a helye hogy lehajolni nem birok meg menni is eleg nehezen.

Hat remelem elmulik azert ez

2023. nov. 5. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!