Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes kismama vagyok....

30 hetes kismama vagyok. Belső méhszáj nyílóban van, cervix megrövidült 13,3mm Valaki fekszik így otthon? Nem fektettek be a kórházba Annyit mondtak valószínű nem húzom el a 40.hétig

Figyelt kérdés
2023. nov. 9. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Igaz, nem pont a kerdesedre valaszolok, de amig nem kapsz mas valaszt , leírom.....

Nekem 15 hetesen mondták, hogy egy cmre nyitva van a belső, feküdjek minél többet. Teljesen kikészültem, mindent olvastam a témában, tapasztalatokat gyűjtöttem. Sokan vannak es voltak így, semmi baj nem lett. Főleg, hogy te mar 30 hetes vagy, simán kihuzod, ha nem is a 40. hétig. Amúgy nekem halistennek kiderült, hogy megsincs nyitva, a doki biztos faradt volt, mert 3 orvos is azt mondta tökéletes.

2023. nov. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Most jelenleg amióta hazajöttem a kórházból 120 a pulzusom es nem akar lejebb menni

Pedig sose volt magas, egész terhességem alatt maximum 100ig ment fel

2023. nov. 9. 11:07
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, azert mert idegeskedsz...a 120 terhesen nem gáz szerintem ( da majd kijavitanak, ha nem igy van)


1es

2023. nov. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Terhesen magasak lesznek a vérnyomások, de a stessz is játszik neked. Több orvos nézzen meg téged. Ki fogod húzni sokáig, nem kell félned.
2023. nov. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Már nem emlékeztem az értékeimre, de mivel írtam ki erről kérdést, megvan:


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..


Végül 40+4 naposan szültem, már megvolt 41. hétre az indítás napja. 😁 Szóval bevállt a pihenés + magnézium. Nem is kellett előbb befeküdnöm. Egyébként 35 hetesen már nyitva volt 1 ujjnyira a méhszájam.

2023. nov. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Pihenek, de sajnos soat vagyok egyedul, aztmondta az orvosom ne legyek egyedul, hanem szem elott legyek

Ezt csak ugy tudom megoldani hogy feljovok anyukamhoz minden reggel, felhoznak autoval, de annyit kell lepcsoznom hogy a masodikra feljovok, meg napvegen lemegyek.

Talan abbol nem lesz gond

2023. nov. 9. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!