Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kevés méhnyaknyàk a 3.trimeszt...

Kevés méhnyaknyàk a 3.trimeszter betöltésével?

Figyelt kérdés

Eddig sem volt sok, de azért észre lehetett venni a tisztaságin meg a bugyin , mert itthon nem használok betétet. Viszont most hogy beléptem, a 3.trimeszterbe, szinte semmi nincs, pedig mindenki azt mondta, hogy ez a terhesség előrehaladtával egyre több lesz.

Vagy ez is normális, hogy most kevesebb a folyás?


nov. 9. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a folyás dolog, ez egyéni dolog. Minden terhesség alatt, változik a folyás tartalma
nov. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sejtettem, csak mindenki mondta, hogy hű nekik mennyi volt már a 3.trimeszterben meg később, nekem meg éppen most csökken.
nov. 9. 13:42
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Nem, hogy örülnél 😅 nekem sok van még mindig.
nov. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hármas! Nem unatkozok, csak első terhesség és nem tudom mikor mi a normális. Ez az oldal meg tudtommal, de javíts ki ha tévednék azért van, hogy kérdéseket tegyünk fel. Elhiszem, hogy te is egy frusztrált anyuka vagy nő vagy, de nem itt kell ezt kiélni. Ha nem tudsz segíteni, akkor minek írsz? Valószínűleg a te logikádat követve te is nagyon unatkozhatsz.
nov. 9. 15:16
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A terhesség már csak ilyen.. Tünetek jönnek, mennek.

Vannak szárazabb, nedvesebb napok is, emiatt nem kell aggódnod, tök egyéni.

Ameddig nem szagos, furcsa állagú, furcsa színű, addig nincsen baj.

nov. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó 🙂!
nov. 9. 16:40
 7/7 A kérdező kommentje:
7! Ami nem hasznos és bántó komment, azt bizony töröltetni is fogom. Ha tetszik,ha nem. Ha nem tudsz te vagy más normálisan válaszolni, akkor ez van. Én nem bunkón tettem fel a kérdést és ezért azt várom vissza, hogy a válaszok se legyenek bunkók. Ennyi.
nov. 9. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!